Co czeka Cię w miłości?

Horoskop miłosny tygodniowy: 8-14 września. Płomień namiętności rozbłyśnie! Horoskop miłosny 8-14.09.2022

2022-09-08 7:19

Horoskop miłosny tygodniowy – od czwartku, 8 września, do środy, 14 września. Zobacz, co czeka Cię w miłości przez siedem najbliższych dni. Sprawdź horoskop miłosny na dziś, na jutro i na najbliższy czas. Nadchodzi jesień! Dni – a zwłaszcza noce – są coraz chłodniejsze. Kto ogrzeje się w blasku gorącego płomienia namiętności? Horoskop miłosny tygodniowy 9-14.09 na SE.pl.

Horoskop miłosny tygodniowy – od 8 do 14 września. Sprawdź, co Cię czeka! Zobacz miłosne przepowiednie dla siebie, ale też dla swojego partnera/partnerki. Co jest Wam pisane? Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy w galerii powyżej. Kliknij zdjęcie i zobacz horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Kliknij na zdjęcia w galerii powyżej i zobacz, co czeka poszczególne znaki zodiaku!

W tym artykule znajdziesz horoskop miłosny tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb. Zobacz horoskop miłosny na wrzesień 2022! Nie daj się zaskoczyć!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop miłosny tygodniowy: 8-14 września. Horoskop miłosny na dziś, na jutro i na kolejne dni

Horoskop miłosny: Baran (21.03-20.04)

Jakikolwiek nie jest obecnie stan Twojego związku, to w tym miesiącu nie ulegnie on zmianie. Tydzień upłynie Ci głównie na podróżach i przygodach, jednak nie tych miłosnych. Uczucia zejdą na razie na drugi plan.

Horoskop miłosny: Byk (21.04-20.05)

Chwilowe nieporozumienia absolutnie nie przekreślą Waszej wielkiej miłości. Wręcz przeciwnie, poczujesz, że Wasz związek został jeszcze bardziej umocniony, a nawet zaczniesz snuć w związku z tym wielkie plany na przyszłość.

Horoskop miłosny: Bliźnięta (21.05-21.06)

Czeka Cię pewna miłosna burza, a w każdym razie na pewno spore zaskoczenie. Bo chociaż zdaje ci się, że w Twoim życiu wszystkie sprawy uczuciowe są ustabilizowane, to poznasz kogoś, kto zburzy te schematy.

Horoskop miłosny: Rak (22.06-22.07)

Możliwe, że przeżyjesz wielkie zauroczenie! Będzie jak w brazylijskiej telenoweli. Romantycznym chwilom spędzonym z pewną bardzo interesującym osobą nie będzie końca – w tym tygodniu, a nawet miesiącu.

Horoskop miłosny: Lew (23.07-22.08)

Jeżeli od dawna czekałeś na poznanie wyjątkowej osoby, na oświadczyny lub ślub, teraz Twoje marzenia mają wielką szansę się spełnić. O takich romantycznych uniesieniach śniłeś od dawna, a teraz staną się rzeczywistością.

Horoskop miłosny: Panna (23.08-22.09)

Nic nie będzie teraz zagrażać Waszemu związkowi. Poczujesz się o wiele bardziej spokojny, niż przedtem. Upewnisz się zarówno co do własnych uczuć, jak i w kwestii tego, czy twoja druga połowa te uczucia odwzajemnia.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?

Horoskop miłosny: Waga (23.09-22.10)

Miłosne dylematy zejdą chwilowo na dalszy plan. Ważniejsza będzie praca lub inne praktyczne sprawy. Tym sposobem będziecie mieć mniej sposobności do kłótni i oboje poczujecie się o wiele bardziej spokojni.

Horoskop miłosny: Skorpion (23.10-21.11)

Będziesz się zastanawiał nad swoim związkiem i zwierzał przyjaciołom ze swoich wątpliwości. Lepiej skup się na tym, co jest teraz jeszcze ważniejsze, niż miłosne rozterki. Poza tym niepotrzebnie aż tak się martwisz drobiazgami.

Horoskop miłosny: Strzelec (22.11-21.12)

Możliwe, że w tym miesiącu zmienisz całkowicie swoje nastawienie do pewnej kwestii związanej z Twoim związkiem. Zyskasz więcej spokoju i czasu dla siebie samego, a wyrzuty sumienia nie będą już Cię trapić.

Horoskop miłosny: Koziorożec (22.12-19.01)

Czeka Cię wiele zaskoczeń i burzliwych chwil. Dowiesz się czegoś i to chwilowo wyprowadzi Cię z równowagi. Dzięki Twojemu zmysłowi dyplomacji uda Ci się jednak zapobiec wszelkim zagrożeniom.

Horoskop miłosny: Wodnik (20.01-18.02)

Wszystko zmierza teraz do wymarzonego finału. A to, co jeszcze niedawno wydawało Ci się zupełnie niemożliwe i nie do przyjęcia, teraz stanie się dla Ciebie realnie rozważaną opcją. Zaskoczysz sam siebie – i nie tylko.

Horoskop miłosny: Ryby (19.02-20.03)

Nieporozumienia z partnerem nie powinny Ci teraz przesłonić tego, co jest w Waszym związku najbardziej udane. Nie daj się skusić na przelotne romanse, bo one na dłuższą metę okażą się nietrafione, chociaż pokus ci teraz nie zabraknie.