Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Horoskop weekendowy 31.12-2.01

2021-12-31 7:30
Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Horoskop weekendowy 31.12-2.01
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/phtorxp Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Horoskop weekendowy 31.12-2.01

Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach! Jaki będzie przełom starego i nowego roku dla Ciebie i Twoich bliskich? Co wydarzy się 31 grudnia, podczas szalonej sylwestrowej nocy, albo w noworoczny weekend? Publikujemy horoskop weekendowy na 31.12-2.01 dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop na sylwestra i Nowy Rok na SE.pl. Zobacz horoskop weekendowy na przełom starego i nowego roku (31.12.2021-2.01.2022). Dla każdego z nas to wyjątkowy i magiczny czas – tak samo jest w układach gwiazd. Co kosmos przewidział na ten czas? Zobacz, co jest pisane Tobie i Twoim bliskim.

Dla kogo przełom starego i nowego roku będzie momentem przełomowym? Kto ma powody do radości, a kto powinien ostrożnie rozpocząć 2022 rok? Zobacz, co jest zapisane w gwiazdach! Poniżej publikujemy horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Sprawdź horoskop weekendowy 31.12-2.01 dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Poniżej publikujemy horoskop na sylwestra i noworoczny weekend. Zobacz:

 • Horoskop dzienny na sylwestra, 31 grudnia 2021 roku
 • Horoskop dzienny na Nowy Rok, 1 stycznia 2022 roku
 • Horoskop dzienny na niedzielę, 2 stycznia 2022 roku.

Dla zodiakalnych Byków przełom starego i nowego roku przyniesie szansę i okazję do spełnienia długo wyczekiwanego marzenia. Już teraz możesz uśmiechnąć się do przyszłości! Dla Raków i Baranów sylwestrowa zabawa może być niezapomniana! Imprezujcie tak, jakby nikt nie patrzył – taka noc zdarza się tylko raz. Zodiakalne Wagi mają przed sobą sporo wyzwań, ale w rok 2022 wchodzą w doskonałej formie, więc wszystko ułoży się pomyślnie. Zobacz, co czeka Cię dziś i jutro i w najbliższych dniach! Zobacz tygodniowy horoskop weekendowy 31.12-2.01 dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Horoskop weekendowy 31.12-2.01

Baran (21.03-20.04)

WIELKA POKUSA

Twoja miłość do partnera zostanie wystawiona na próbę podczas sylwestrowej imprezy, bo spotkasz swój, zdawałoby się, ideał. Ale lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu! Uważaj, żebyś nie stracił kontroli nad sytuacją.

RADA: Pamiętaj, że twoja druga połowa oczekuje od ciebie trochę więcej inicjatywy, niż dotychczas. Nie zasypiaj gruszek w popiele.

Byk (21.04-20.05)

SZANSA OD LOSU

Czeka cię propozycja, na którą czekałeś już od bardzo dawna. Możliwe, że chodzi o przeprowadzkę. Pomyślisz, że to prawdziwe zrządzenie losu, a całą prawdę poznasz wkrótce po szalonej sylwestrowej zabawie.

RADA: Wpadłeś na pomysł, który jest ryzykowny, a jednak uda ci się wybrnąć z tego bez żadnych poważnych kłopotów.

Bliźnięta (21.05-21.06)

ROZWÓJ WYDARZEŃ

Niedawno w twoim życiu uczuciowym coś się zmieniło. Zobaczyłeś pewne osoby w nowym świetle i to wprowadziło do twojego serca niepokój. Zastanawiałeś się, czy coś z tego będzie i możliwe, że na sylwestrowym balu uzyskasz odpowiedź.

RADA: Pamiętaj, żeby przemyśleć niektóre swoje wypowiedzi. Nie warto nadmiernie przyspieszać biegu wydarzeń, lepiej poczekać na jego naturalny rozwój.

Rak (22.06-22.07)

WSPANIAŁY POMYSŁ

To będzie wyjątkowy Sylwester! Możliwe, że razem z przyjaciółmi wpadniecie na wspaniały pomysł. Czekają cię też niebawem radosne chwile związane z twoją pracą zawodową. Na tym teraz najlepiej się skupić.

RADA: Ostatnie plotki to tylko czcze gadanie i nie warto się nim przejmować. Najlepiej nie reagować na tego rodzaju zaczepki.

Lew (23.07-22.08)

BĘDZIESZ PODZIWIANY

Wszystko wskazuje na to, że zostaniesz królem sylwestrowego balu – w każdym razie wszyscy będą mówić tylko o twoim wielkim sukcesie towarzyskim. Nie bądź więc taki skromny! Kto wie, może poderwiesz najpiękniejszą dziewczynę na balu?

RADA: Powinieneś zagrać w totolotka, bo gwiazdy sprzyjają ci, jak mało komu. Masz szansę na zdobycie wielkiej fortuny.

Panna (23.08-22.09)

DOBRE RADY

To twój dobry czas, wykorzystaj go. Jeżeli w tym tygodniu odwiedzisz imprezę sylwestrową, na której spotkasz starego przyjaciela, dostaniesz zbiór dobrych rad, które bardzo ci pomogą. Zajmij się teraz wesołą zabawą!

RADA: Dobrze wiesz, co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności, jeżeli chcesz nieco podreperować swoje finanse. Potrzeba ci silnej woli.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Waga (23.09-22.10)

W ŚWIETNEJ FORMIE

Będziesz się czuł znakomicie i nic nie zepsuje twojej świetnej formy, a na sylwestrze będziesz świetnie się bawił. Przed tobą pojawią się zupełnie nowe wyzwania. I to w dziedzinie całkiem nowej dla ciebie.

RADA: Powinieneś pomyśleć nad wprowadzeniem urozmaicenia do swojej codzienności. Coś ciekawego podpowiedzą ci przyjaciele.

Skorpion (23.10-21.11)

POMOC PRZYJACIÓŁ

W tym tygodniu okaże się, że prawdopodobnie to ty zostaniesz gospodarzem sylwestrowej imprezy. Poproś o pomoc kogoś, kto się na tym zna. Gwiazdy szykują dla ciebie wiele radosnych zbiegów okoliczności.

RADA: Zupełnie lekceważysz to, co mówi Rak – i dobrze, bo on nie ma racji i chce tylko zepsuć świetną zabawę

Strzelec (22.11-21.12)

SPOTKANIE Z NIEZNAJOMYM

Jak zwykle wraz z poprawą nastroju również twoje samopoczucie poprawia się zdecydowanie. Powinieneś wybrać się na sylwestrowy huczny bal, zwłaszcza że jest szansa na spotkanie kogoś bardzo interesującego i... jeszcze lepszy humor dzięki temu.

RADA: Zrób badania, które od dawna przekładałeś na później. Potem nie będziesz miał czasu na chodzenie po lekarzach.

Koziorożec (22.12-19.01)

SZANSA NA MIŁOŚĆ

Osoba, do której skrycie wzdychasz już od bardzo dawna, nareszcie zaczęła się tobą interesować i jesteście na drodze do wspólnego szczęścia! Nie oznacza to jednak, że masz biernie czekać na rozwój sytuacji. Idź na tę samą imprezę sylwestrową, co on/ona!

RADA: Nie zwlekaj już z rozpoczęciem tego, nad czym myślisz od tak dawna. Nie ma się czego obawiać, bo czekają cię sukcesy.

Wodnik (20.01-18.02)

ŻYJ CHWILĄ

Zamiast zastanawiać się nad tym, co jest jeszcze bardzo odległe, zajmij się tym, co jest tu i teraz. Powinieneś zapomnieć o wszelkich troskach i porządnie zaszaleć na sylwestrowej imprezie. Zobaczysz, to będzie wspaniała noc.

RADA: Dobrze zrobią ci teraz spacery i jakiś sport związany z przebywaniem na świeżym powietrzu, na przykład rower lub bieganie.

Ryby (19.02-20.03)

DOBRY WYBÓR

Długo się wahałeś, którą propozycję z kilku przedstawionych ci zaproszeń na sylwestrowy bal powinieneś wybrać i wreszcie wybrałeś raz a dobrze. Potem okaże się, ze ci, którzy się tam nie pojawią, tylko na tym stracą.

RADA: Nie zwlekaj z realizacją planu, który, choć wydaje się skromny i mało istotny, ostatecznie znacznie poprawi twoje życie.

Horoskop. Co to jest? Czym jest horoskop dzienny

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii – na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie na SE.pl publikujemy horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Twój znak zodiaku zależy od tego, kiedy się urodziłeś. To może wpływać na Twój charakter i na układy gwiazd, które przyniosą Ci szczęście. Sprawdź powyżej, czego możesz się dziś spodziewać. Sprawdź horoskop na dziś, jutro i najbliższą przyszłość. Co przyniosą gwiazdy? Czy los będzie łaskawy? Zobacz horoskop dzienny.

Horoskop dzienny: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE