2-letniego chłopca szukało 40 policjantów i 17 strażaków. Malca znaleźli za szafą

2021-06-16 12:36
Jarosław. 2-letniego chłopca szukało 40 policjantów i 17 strażaków. Malca znaleźli  za szafą
Autor: Pixabay.com Jarosław. 2-letniego chłopca szukało 40 policjantów i 17 strażaków. Malca znaleźli za szafą / zdjęcie ilustracyjne

Wielkie poszukiwania prowadzili strażacy i policjanci w Widnej Górze. Szukali zaginionego, 2,5-letniego chłopczyka. Synka nie mogła znaleźć jego przerażona matka, dlatego zadzwoniła na policję. Kobieta nie była w stanie określić, czy dziecko wyszło z domu i gdzie mogło się udać. Niezwłocznie rozpoczęto poszukiwania. Zaangażowali się policjanci, strażacy i rodzina. Jak się okazało… chłopiec spał za szafą!

Widna Góra. Szukali zaginionego chłopca, a on spał za szafą

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 14.06.2021. Zgłoszenie o zaginięciu chłopca w Widnej Górze przyjął około godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Zadzwoniła przerażona matka, która nie mogła znaleźć swojego synka. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, kobieta nie była w stanie określić, czy dziecko wyszło z domu, oraz w jakim kierunku się udało.

- W związku z tym zdarzeniem, na miejsce zostali niezwłocznie skierowani policjanci będący w służbie, a Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu ogłosił alarm dla całej jednostki. Poszukiwania dziecka były bardzo dynamiczne, trwały około godziny. W działaniach uczestniczyło 40 policjantów, 17 strażaków oraz rodzina. Poszukiwania prowadzone były w miejscu zamieszkania dziecka i w przyległym terenie. - informuje KPP Jarosław.

Czytaj też: Podkarpackie: otwarte kąpieliska. Gdzie nad wodę? Tutaj można się kąpać! Zalewy, jeziora, żwirownie

Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Prowadzono wielkie poszukiwania, a okazało się, że chłopiec… uciął sobie drzemkę za szafą. Chłopca znalazł policjant , który odsunął meble w jednym z pokoi. Dziecko spało w szczelinie pomiędzy szafą, a ścianą. Malec nie potrzebował pomocy medycznej i został przekazany pod opiekę mamy.

Weterynarze pomogli wilkowi potrąconemu przez samochód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE