Podkarpackie: otwarte kąpieliska 2021. Gdzie nad wodę? Zalewy, jeziora, żwirownie, baseny

2021-07-13 20:25
Podkarpackie: otwarte kąpieliska. Gdzie nad wodę? Tutaj można się kąpać! Zalewy, jeziora, żwirownie
Autor: Pixabay.com Podkarpackie: otwarte kąpieliska. Gdzie nad wodę? Tutaj można się kąpać! Zalewy, jeziora, żwirownie

Otwarte kąpieliska na Podkarpaciu. Gdzie pojechać nad wodę? Które zalewy, jeziora, żwirownie są otwarte w wakacje 2021? Gdzie bezpiecznie można plażować Rzeszowie i okolicy? Zobacz listę kąpielisk: kiedy startuje i kończy się sezon? Poznaj konkretne daty! Szczegóły wraz z datami otwarcia kąpielisk zobaczysz w artykule poniżej. Przedstawiamy listę kąpielisk w województwie podkarpackim zatwierdzonych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Podkarpackie: kąpieliska. Gdzie nad wodę?

Kąpieliska na Podkarpaciu 2021. Które z nich są otwarte? Słoneczna pogoda dopisuje, a szukając ochłody coraz częściej wybieramy wyjście nad wodę. Marzysz o plażowaniu i wodnej kąpieli?  Które zalewy, jeziora, żwirownie w województwie podkarpackim są otwarte? W jakich godzinach? Jak długo potrwa sezon? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w galerii zdjęć poniżej.

Lista kąpielisk na Podkarpaciu 2021

Poniżej przedstawiamy listę kąpielisk, a także terminy ich otwarcia w wakacje 2021.

Podkarpackie: otwarte kąpieliska w wakacje 2021. Gdzie nad wodę?Kliknij w zdjęcie aby przejść do listy:

Szczegóły dotyczące kąpielisk możesz przeczytać, wchodząc na serwis kąpielowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Sprawdzicie tam, które kąpieliska zostały przebadane i zatwierdzone przez GIS.

Kąpieliska. Jak bezpiecznie z nich korzystać?

Według zaleceń GIS podczas korzystania z kąpielisk należy zachować dystans społeczny, należy unikać zatłoczonych miejsc, a także stosować środki ochrony zgodnie z obowiązującym prawem. Należy też korzystać z własnego sprzętu (leżaki, ręczniki). W przypadku złego samopoczucia (temperatura, infekcja) należy zrezygnować z wyjazdu na kąpielisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE