Dramat pod Jasłem. Mężczyzna wpadł do studni

i

Autor: Przemysław Rak - Jasło112 Dramat pod Jasłem. Mężczyzna wpadł do studni

DRAMAT koło Jasła! Mężczyzna WPADŁ do studni! Leżał wyziębiony na jej dnie [ZDJĘCIA]

2021-01-06 19:35

Dramatyczne chwile w niewielkiej miejscowości Przysieki koło Jasła. Mężczyzna spadł ponad 20 metrów w dół na dno studni. Na miejsce udały się służby w postaci policji, straży pożarnej i pogotowia. Akcja była dramatyczna, ale jej finał szczęśliwy.

Dramat koło Jasła. Mężczyzna wpadł do studni

Do zdarzenia doszło 6 stycznia w miejscowości Przysieki. Jak relacjonuje lokalny serwis jaslonet.pl kilkanaście minut przed godz. 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do przydomowej studni. Sytuacja była dramatyczna, bowiem jej głębokość wynosiła około 20 metrów. Na miejsce zdarzenia udała się policja, straż pożarna i pogotowie.

Czytaj także: Rozpędzony pociąg zmiażdżył 20-latka. Tragedia w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Mężczyzna, który spadł na dno studni, może mówić o sporym szczęściu. - Mężczyzna z nieustalonych przyczyn znalazł się na dnie studni, której głębokość to około 20 metrów. Na miejsce zadysponowaliśmy Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z PSP z Jasła, OSP z Trzcinicy i Skołyszyna oraz Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Krosna - przekazał Nowinom bryg. Wacław Pasterczyk, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Dodał, że mężczyznę udało się wyciągnąć za pomocą trójnogu ratowniczego. Udzielono mu pierwszej pomocy i przekazano do szpitala. Był wychłodzony, ale przytomny. Sprawę bada policja.

Poniżej zdjęcia dzięki uprzejmości profilu Jasło 112.

Oddział dziecięcy szpitala wojewódzkiego w Tarnowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE