Rękodzieło

Kiermasz wielkanocny w Jasionce. Lokalni twórcy pokazali cuda i cudeńka [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-03-27 11:30

W G2A Arenie w Jasionce odbyły się w weekend targi aranżacji wnętrz Home Design wraz z kiermaszem wielkanocnym. Lokalni twócy przywieźli do Jasionki swoje rękodzieła, wyroby spożywcze, unikalne ozdoby!

W sobotę i niedzielę (25-26 marca 2023) w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa odbyły się w weekend Targi aranżacji wnętrz Home Design, a wraz z nimi kiermasz wielkanocny. Tłumy osób ściągnęły, by poznać trendy panujące związane z wyposażeniem wnętrz a także uprawy ogrodu oraz zapoznać się z lokalnymi wyrobami świątecznymi.

Kiermasz wielkanocny przyciągnął ogrom osób. Nic dziwnego! Piękne kolory i wspaniałe zapachy lokalnych wyrobów sprawiały, że do stoisk podchodziło mnóstwo zaciekawionych ludzi. Lokalni twórcy zaprezentowali ozdoby świąteczne: wianki, pisanki, palmy, koszyczki i wiele innych. Można było też spróbować regionalnych wyrobów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się lokalne sery, a także stoisko z różnego rodzaju olejami oraz wędlinami. Nie brakło też stoisk z aromatycznymi ziołami, herbatami i słynnymi winami z okolic Jasła.

Jarmark na Rynku w Rzeszowie

W niedzielę 2 kwietnia 2023 roku na Rzeszowskim Rynku w godzinach 11:00 do 18:00 odbędzie się Polsko-Ukraiński Jarmark Tradycji Wielkanocnych. Oprócz jarmarku, szykuje się moc atrakcji, m.in. pokaz komponowania herbat ziołowych, spotkanie ze sztuką rzeźbienia w owocach i warzywach, występy artystyczne, warsztaty składania serwetek, warsztaty z wielkanocnych ozdób dla dzieci.

Kiermasz wielkanocny. Podkarpaccy twórcy pokazali cuda
Sonda
Siejesz rzeżuchę na Wielkanoc?