Coś dla domu i ogrodu

Tłumy na targach aranżacji wnętrz i ogrodnictwa w Jasionce [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-03-27 9:21

W weekend w Jasionce, a konkretnie w G2A Arenie odbyły się targi aranżacji wnętrz Home Design. Ściągnęły tłumy! Podczas wydarzenia zorganizowano również kiermasz wielkanocny, na którym wystawili się lokalni twórcy.

Tłumy na targach aranżacji wnętrz i ogrodnictwa w Jasionce 

W sobotę i niedzielę (25-26 marca 2023) G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem stała się miejscem, gdzie królowały rośliny ogrodowe, rozwiązania do domów i ogrodów, wyposażenie wnętrz, dekoracje i wszelkie przedmioty, które mają udogodnić codzienne życie w domu.

Do Jasionki ściągnęły tłumy osób. Na stoiskach można było zobaczyć wszelkiego rodzaju produkty związane z wyposażeniem wnętrz, porozmawiać ze specjalistami, a także uczestniczyć w różnego rodzaju wykładach. Odwiedzający targi mogli poznać wszelkie trendy, a eksperci chętnie dzielili się swoją wiedzą i służyli pomocą. Dużym zainteresowaniem cieszyła się część targów poświęcona roślinom ogrodowym. Podczas trwania targów można było zakupić rośliny w atrakcyjnych cenach, a także zasięgnąć opinii specjalistów dotyczących tego, gdzie i jak najlepiej je zasadzić, tak aby pięknie rosły i cieszyły nasze oczy.

Targi aranżacji wnętrz w Jasionce
Sonda
Czy planujesz budowę domu?