Kilkanaście kilogramów "oscypków" wyrzuconych w Bieszczadach

2021-07-26 9:40
Kilkanaście kilogramów oscypków wyrzuconych w Bieszczadach
Autor: Pixabay.com Kilkanaście kilogramów "oscypków" wyrzuconych w Bieszczadach

Ktoś wyrzucił do lasu w Bieszczadach kilkanaście kilogramów serków, które przypominają oscypki. Jak informuje Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, "śmierdzący" towar mógł poważnie, wręcz śmiertelnie zagrozić zwierzętom!

O sprawie poinformowało Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne w mediach społecznościowych. W sobotę, 24 lipca na terenie leśnictwa Orelec strażnicy leśni znaleźli kilkanaście kilogramów serków i serów przypominających oscypki.

- Choć bardziej niż niecodzienne, pasuje tu określenie - niezwykle śmierdzące. - dodaje nadleśnictwo.

Strażnicy leśni zwracają uwagę, że sery pozostawione w ten sposób stanowią poważne zagrożenie dla zwierząt. "Zwracamy się z apelem - wspólnie dbajmy o dobro jakie nam powierzono. Właścicielowi znaleziska przypominamy kontakt do Straży Leśnej ‐ 600855242. Zapraszamy w celu wyjaśnienia." - apelują leśnicy. 

Post leśników wzbudził duże emocje. "Wszyscy mówią, że turyści zostawiają śmieci ale to chyba nie robota turystów", "bezgraniczna bezczelność ludzka" - piszą internauci. 

Już ponad pół miliona pszczół w miejskiej pasiecie w Rzeszowie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE