Kolbuszowa. Przykleili SKANDALICZNY list na karetce ratowników. Szczyt GŁUPOTY?

2020-08-21 12:43
karetka pogotowia
Autor: jch zdjęcie ilustracyjne

Liścik przyklejony do klamki drzwi karetki znaleźli ratownicy medyczni z Kolbuszowej. Ratowali czyjeś życie a w tym czasie... komuś przeszkadzała zaparkowana karetka. Ratownicy opisali sprawę w mediach społecznościowych.

Kolbuszowscy ratownicy medyczni udzielali pomocy osobie będącej w stanie zagrożenia życia. Kiedy wrócili do ambulansu przecierali oczy ze zdumienia...na klamce drzwi wisiała karteczka o treści: "BRAK PRZEJAZDU MAMY, A WY NAUCZCIE SIĘ PARKOWAĆ, NUMERY WASZE ZGŁOSZONE NA POLICJĘ!!!". Ratownicy postanowili opisać sprawę w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Obrzydliwy hejt na ratownika z Przemyśla: "Precz nie roznoś zarazy" [ZDJĘCIA]

- LUDZIE!!! Pomyślcie swoimi mózgami... Nie blokujemy dojazdów do domów bo lubimy, nie zastawiamy przejazdów, żeby komukolwiek robić problem... Zostawiłeś obiad na kuchence? Idź na nogach i ja wyłącz... Potrzebujesz szybko do toalety? Można poruszać się na nogach. Samochód do tego nie jest potrzebny... Boisz się, że skończy się promocja na wybrany przez Ciebie asortyment w Biedronce? Spokojnie - w Kolbuszowej są trzy Biedronki. - piszą ratownicy.

Ratownicy w dalszej części wpisu życzą rozsądku.

- Kiedyś może się zdarzyć, że to Ty, drogi mieszkańcu Kolbuszowej będziesz potrzebował pomocy... Uważasz, że powinniśmy szukać miejsca by nie blokować przejazdu? Pokonać później całą tę drogę pieszo taszcząc ze sobą ok. 40 kg sprzętu, ponieważ TY nie mogłeś dojechać lub wyjechać ze swojej posesji? Zrozumcie... Podczas tego czasu, kiedy "tarasujemy" drogę, przejazd, ratujemy czyjeś życie - nie pijemy tam kawy, nie tracimy czasu na pogaduchy... Wypełniamy swoje obowiązki, które wszyscy nam cały czas przypominają - "od tego jesteście", "przecież płacimy na Was"... Pozdrawiamy serdecznie oraz życzymy ogromu zdrowia i rozsądku..

Na wpis żywo zareagowali internauci: "Szok. Niedługo przyjdzie prosić o pomoc i zapomni o tym co napisał.", "Trzeba nie mieć rozumu żeby taką info zostawić. Ludzie ogarnijcie się!", "WSTYD", "Buractwo. Tyle w temacie".

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE