Koń zwalił się do piwnicy (GALERIA)

2020-05-13 4:56

To miała być zwyczajna majówka na której przelewał się alkohol. Jednak tego trunku było za dużo i właściciel domu w którym odbywała się impreza wpadł na wyskokowy pomysł. Stwierdził, że rozchmurzy twarze gości w ponury deszczowy weekend koniem, którego zaprosił do domu! Jednak nikt się nie śmiał, kiedy zwierze z całym impetem zwaliło się do piwnicy!

W Hłudnie (woj. podkarpackie). Znany we wsi mężczyzna, zorganizował libację. Pogoda barowa, więc gospodarz razem z gośćmi topili smutki. Jedna szklanka potem druga i w końcu w głowie właściciela gospodarstwa, a zarazem klaczy zrodził się głupi pomysł. Mężczyzna stwierdził, że poprawi gościom humor wprowadzając na salony swoją klacz. Gospodarz z koniem weszli po schodach prowadzących do zaniedbanego domu i już w przedpokoju klacz z impetem runęła w dół wprost do piwnicy! Licha podłoga trzasnęła pod koniem w mgnieniu oka. Przestraszone zwierze, które utknął w piwnic najpierw próbowali uratować zebrani w domu ludzie jednak na nic to! Koń ani ruszył. Wezwano Strażaków z Brzozowa. Ci pojawili się natychmiast i niezwłocznie przystąpiło do akcji ratunkowej. Ta trwała, aż dziewięć godzin! Strażacy najpierw młotami i piłami rozkuli betonową posadzkę, a potem za pomocą wyciągarki i pasów asekuracyjnych wyciągnęli przestraszone zwierze z piwnicy! Na szczęście obyło się bez większych urazów i złamań u klaczy. Ma tylko niegroźne otarcia i zapewne spory uraz do gospodarza. Jemu na szczęście od razu odebrano zwierzę, które trafiło w dobre ręce. Teraz sprawą zajmą się inne instytucje.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE