Koronawirus Podkarpacie. MZ: Kobieta zmarła w szpitalu w Łańcucie

2020-04-02 11:24 AP
Koronawirus w Polsce
Autor: GADOM / archiwum se.pl

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce - mamy 79 nowych przypadków. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma wśród nich przypadków z Podkarpacia, jednak bardzo zła jest taka, że w szpitalu w Łańcucie zmarła 88-letnia kobieta.

- Mamy 79 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 14 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. pomorskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 1 osoby z woj. świętokrzyskiego. - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Niestety, podano też informację o dwóch przypadkach śmierci z powodu koronawirusa.

Czytaj też: Kontrowersyjna decyzja metropolity przemyskiego. Księża: "Zamiast na szpitale, musimy dać na kurię"

- Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem: 59-letniego mężczyzny ze szpitala w Tychach oraz 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie, która miała choroby współistniejące. - poinformowało MZ na Twitterze.

Szpital w Łańcucie nie podał jeszcze szczegółowych informacji. Wiadomo,  że 88-letnia kobieta, która zmarła w szpitalu w Łańcucie miała choroby współistniejące. To czwarta osoba, która zmarła z powodu koronawirusa w naszym regionie.

Zobacz też: Koronawirus Podkarpacie. Skąd pochodzą zakażeni? Podział na powiaty

Masz grypę czy koronawirusa?

Rządzący potrzebują terapii, bo zaraz nie będą mieli kim rządzić (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.