Koronawirus w parafii w Rakszawie. Sanepid wydał WAŻNY komunikat!

2020-08-21 12:05
Koronawirus w parafii w Rakszawie. Sanepid wydał WAŻNY komunikat!
Autor: pixel2013/ Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łańcucie wydała specjalny komunikat skierowany do osób, które uczestniczyły we mszy 15 sierpnia w Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Rakszawie. Osoby, które wzięły udział we mszy o godz. 9.00 powinny obserwować swój stan zdrowia.

Informacja sanepidu ukazała się wczoraj (20 sierpnia). Jest skierowana do osób, które uczestniczyły we mszy w parafii w Rakszawie.

- Osoby uczestniczące w obrzędach, a jednocześnie przystępujące do komunii świętej w Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Rakszawie w dniu 15 sierpnia 2020 r. o godz. 9 proszone są o obserwowanie swojego stanu zdrowia. - informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łańcucie.

Jakie są niepokojące objawy, na jakie należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim: gorączka, kaszel, duszności, zaburzenia zapachu, smaku, bóle głowy, biegunka lub inne. W momencie zaobserwowania objawów, należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym. W przypadku pytań, można też dzwonić do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łańcucie, na numer telefonu 17 225 00 70.

Panorama Torunia - jeden z 7 cudów Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE