Koronawirus w Urzędzie Gminy w Lubaczowie. Zakażeni pracownicy

2020-08-05 14:07 AP
Koronawirus na Śląsku. Ile jest zakażeń w czerwonych i żółtych strefach? Sprawdź
Autor: fernandozhiminaicela/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Badaniami potwierdzono zakażenie koronawirusem u 2 pracowników Urzędu Gminy w Lubaczowie oraz u 3 osób z kontaktu. Jak informuje sanepid, kwarantanną objęto osoby z bliskiej styczności oraz ich rodziny.

2 przypadki koronawirusa potwierdzono u pracowników Urzędu Gminy w Lubaczowie oraz u 3 osób z kontaktu. Kwarantanną objęto osoby z bliskiej styczności oraz ich rodziny. W sumie według danych sanepidu 4 sierpnia uzyskano informację o 6 pozytywnych wynikach mieszkańców powiatu lubaczowskiego. 

Zobacz też: Koronawirus w szpitalach w Rzeszowie! Ile osób jest zakażonych? jak wygląda sytuacja?

- Dochodzenie epidemiologiczne jest w toku. Ogółem na terenie powiatu lubaczowskiego kwarantanną objęto 129 osób. Na dzień 5 sierpnia WSSE w Rzeszowie zaplanowała przebadanie 10 osób z kontaktu na terenie powiatu lubaczowskiego. - informuje Dorota Gibała z WSSE w Rzeszowie.

O sytuacji poinformował również wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.
 

- Uprzejmie informuję, że z powodu wykrycia zachorowania na koronawirusa COVID-19 u dwóch pracowników Urzędu, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także z powodu przebywania części pracowników na kwarantannie zostaje ograniczone funkcjonowanie Urzędu Gminy Lubaczów w zakresie bezpośredniej obsługi interesantów.

Za utrudnienia wynikłe z tego powodu przepraszamy. - czytamy w komunikacie wójta.

Na dachu galerii w centrum Rzeszowa otwarto pasiekę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.