Kostecki trzy dni przed śmiercią dzwonił do żony. Padły wstrząsające słowa [WIDEO]

2020-07-06 10:45 Mateusz Sobiecki
Dawid Kostecki
Autor: Tomasz Radzik Dawid Kostecki

Zagadkowa śmierć Dawida Kosteckiego wciąż budzi wiele wątpliwości. "Cygan" miał popełnić samobójstwo w więzieniu, ale nikt nie wierzy w tę wersję. Kwestię tej sprawy porusza w swoim najnowszym filmie Patryk Vega. Reżyser przygotowuje produkcję "Pętla" na temat afery podkarpackiej. We fragmentach dokumentacji, Vega ujawnił fragmenty rozmów z siostrą boksera. Ten trzy dni przed śmiercią miał dzwonić do żony i padły wstrząsające słowa.

Czy Dawid Kostecki naprawdę popełnił samobójstwo w więzieniu? W takie zakończenie życia byłego pięściarza nie wierzą rodzina i sąsiedzi. Sprawa "Cygana" będzie jedną z kilku, które zostaną opowiedziane w nowym filmie Patryka Vegi "Pętla" o aferze podkarpackiej. Teraz reżyser publikuje kolejne fragmenty dokumentacji zebranej podczas prac nad produkcją.

Syn Dawida Kosteckiego szczerze o SAMOBÓJSTWIE ojca. Stawia sobie DRAMATYCZNE pytania

Nowy film Vegi "Pętla". Stramowski jako Cygan, Królikowski w ostrych scenach seksu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Vega rozmawiał m.in. z siostrą Dawida Kosteckiego, która przyznała, że trzy dni przed śmiercią "Cygan" rozmawiał z żoną. - Jestem przekonana, że go zamordowali. Przede wszystkim, dzwonił trzy dni przed śmiercią do żony Edyty i mówił jej, że czuje się niepewnie. Że czuje, że coś wobec jego osoby się naw*******la - mówi otwarcie Estera Kostecka.

Żona "Cygana" przyznawała, że Dawid starał się trzymać ją z dala od wielu spraw. Nie wtajemniczał w niektóre problemy dla jej dobra. Na pytanie, czy kobieta wierzy w to, że Kostecki sam się zabił stanowczo odpowiedziała "nie". - Ktoś mu pomógł w tym - zapewnia Kostecka.