„Kręcił bączki” suvem i dachował

2020-02-16 19:58 BO
BMW X5
Autor: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Zniszczonym autem zajęli się strażacy

Brak wyobraźni i głupota cechowała młodego człowieka, który usiadł za kierowcą potężnego auta, którego nie był w stanie opanować. Nieodpowiedzialnym kierowca zabrał komplet pasażerów do samochodu i zapewne chciał się pochwalić swoimi umiejętnościami, których jak widać nie miał za wiele. Zaczął „kręcić bączki” na parkingu… dachował.

Zdarzenia na swoim facebookowym fanpage opisała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu (woj. podkarpackie) - W dniu dzisiejszym (16/02/2020 przyp. autora) ok g. 14:10 Dyspozytornia Medyczna Przemyśl zadysponowała Zespół Ratownictwa medycznego Nienadowa do miejscowości Dubiecko. Według osoby wzywającej doszło tam do dachowania samochodu osobowego. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego w miejsce wezwania okazało się, że pięciu młodych ludzi jeżdżąc BMW X 5 "kręciło bączki" na jednym z parkingów w Dubiecku.
W pewnym momencie kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do przewrócenia samochodu i dachowania. Dwoje pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu-poinformowali ratownicy medyczni

Skrajna głupota i brak wyobraźni znów objawiła się u młodych kierowców, których umiejętności i wiedzę przewyższa brawura i lekkomyślność. Żeby chociaż zniszczone auto należało do kierowcy, żal byłby mniejszy.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl