Kura Grażyna spadła  z dachu i złamala nogę [ZDJĘCIA]

i

Autor: Ośrodek Rehabiltacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu Kura Grażyna spadła z dachu i złamala nogę

Przemyśl. Kura Grażyna spadła z dachu i złamała nogę

2021-12-09 13:47

Kura Grażyna spod przemyskiej wsi na Podkarpaciu miała wyjątkowe szczęście w swoim pechu. Najpierw weszła na dach, żeby podziwiać widoki z góry. Jednak padający śnieg sprawił, że dach był bardzo śliski i kura spadła z niego, łamiąc nogę.

Dla kury taki wypadek to wyrok śmierci, jednak jej właścicielka przywiozła Grażynkę do Lecznicy ADA w Przemyślu i prosiła weterynarza o ratunek.

- Każde życie jest ważne, więc oczywiście wykonaliśmy badania kurze. Zdjęcie RTG jest porażające. Złamanie nogi możemy poskładać tylko operacyjnie. Trzeba wykonać dodatkowe badania, żebyśmy wiedzieli, czy kura ma szansę przeżyć operację i ją sfinalizować. Narkoza i cały zabieg są bardzo trudne- zapowiedział wet. Radosław Fedaczynski.   Jednak lekarz nie chce się poddawać i zapowiada, że podejmie wszelkie kroki, żeby pomóc pechowej Grażynce.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Kura Grażyna spadła z dachu i złamała nogę
Sonda
Czy adoptowałeś kiedyś psa/kota?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE