Makabryczne odkrycie w Bukowcu. 34-latek leżał martwy w kurniku

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express; Shutterstock;

NIEWYJAŚNIONE OKOLICZNOŚCI

Makabryczne odkrycie w Bukowcu. Młody mężczyzna leżał martwy w kurniku

2024-03-01 15:00

W miejscowości Bukowiec (woj. podkarpackie) właściciel gospodarstwa podczas porannego obchodu znalazł w kurniku zwłoki młodego mężczyzny. Na jego ciele nie znaleziono widocznych obrażeń. Tajemniczą śmierć w województwie podkarpackim bada policja i prokuratura.

Podkarpackie. Tajemnicza śmierć w Bukowcu. Zwłoki mężczyzny znaleziono w kurniku

Makabrycznego odkrycia w Bukowcu (woj. podkarpackie) dokonał właściciel gospodarstwa we wtorek 27 lutego. Podczas porannego obchodu po posesji w pomieszczeniu przeznaczonym na kurnik znalazł ciało młodego mężczyzny, poinformował portal TVN24. Gospodarz o tragedii zawiadomił policję.

Gwałt w centrum Warszawy. Nie żyje 25-letnia Liza. Tragiczne wiadomości ze szpitala

- Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora zabezpieczyła na miejscu ślady, które pomogą ustalić okoliczności tego zdarzenia - przekazała dziennikarzom nadkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Martwy mężczyzna znaleziony w Bukowcu to 34-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Ustalono, że nie był poszukiwany ani nikt nie zgłosił jego zaginięcia. Trwają czynności śledcze, prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Kolbuszowej, mające na celu ustalenie okoliczności tajemniczej śmierci. Na jego ciele nie znaleziono śladów wskazujących na udział osób trzecich, ale potwierdzenie tej wersji nastąpi dopiero po wynikach sekcji zwłok, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Średnia w tym teście to 6/10! Przebijesz to?

Pytanie 1 z 10
Proces rozpadu Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich został zapoczątkowany w 1988 roku ogłoszeniem suwerenności:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki