Małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym. Szukają świadków tragedii

i

Autor: podkarpacka policja Małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym. Szukają świadków tragedii

Apel policji

Małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym. Szukają świadków tragedii

2023-02-09 12:29

W tragicznym wypadku, do którego doszło 5 lutego 2023 w Mielcu zginęło małżeństwo 79-letni kierujący deawoo matizem oraz 77-letnia pasażerka. Policjanci szukają świadków dramatu, opublikowano specjalny komunikat w tej sprawie.

Przypomnijmy, tego feralnego dnia 5 lutego 2023 przed godz. 9.00 na drodze wojewódzkiej nr 985 w Mielcu na ul. Dębickiej doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, nissana i deawoo matiza. Życia 79-letniego kierującego matizem oraz 77-letniej pasażerki tego pojazdu, nie udało się uratować. Mieszkańcy powiatu mieleckiego zmarli w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący nissanem, 44-letni mieszkaniec Mielca był trzeźwy. Został ranny w zdarzeniu i trafił do szpitala.

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mielcu, prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego. Poszukiwani są świadkowie wypadku, mundurowi wydali komunikat w tej sprawie.

Policja apeluje do świadków tego zdarzenia o zgłaszanie się pod numerami telefonów: oficer dyżurny - nr tel. 47 822 73 10, prowadzący czynnośći - nr tel. 47 822 73 32 lub na pocztę e-mail: mielec@rz.policja.gov.pl.

Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?