Nagranie z POŚCIGU wbija w fotel. GNAŁ przez A4, uciekał od wioski k. Przemyśla do Rzeszowa! [WIDEO]

Nagranie z POŚCIGU wbija w fotel. GNAŁ przez A4,  uciekał od wioski k. Przemyśla do Rzeszowa! [WIDEO]
Autor: Screen z nagrania Nagranie z POŚCIGU wbija w fotel. GNAŁ przez A4, uciekał od wioski k. Przemyśla do Rzeszowa! [WIDEO]

45-letni mieszkaniec Przemyśla najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków, ale także niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz popełnione wykroczenia, jakich dopuścił się podczas ucieczki. 45-latek uciekał swoim audi aż od miejscowości znajdującej się pod Przemyślem do Rzeszowa.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu oraz przemyscy policjanci zatrzymywali do kontroli w miejscowości Zadąbrowie samochód osobowy marki audi. Mieli informacje, że kierujący pojazdem mężczyzna może przewozić narkotyki. Kierowca audi zignorował jednak polecenie do zatrzymania się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze KAS opublikowali nagranie w internecie. Mężczyzna pędził przez miejscowości: Sośnica Jarosławska, Walawa, Skołoszów, zjeżdżał w polne drogi a następnie w miejscowości Zadąbrowie wjechał na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa.

- Uciekający kierowca jechał bardzo brawurowo, łamiąc szereg przepisów prawa drogowego, stanowiąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, w tym także dla pieszych. - mówią mundurowi.

Kiedy mężczyzna wjechał na teren Rzeszowa, do pościgu dołączyli się miejscowi policjanci i funkcjonariusze z oddziału prewencji. Kierowca audi kontynuował jednak ucieczkę. Stosował bardzo niebezpieczne manewry m.in. zmuszał kierowców innych pojazdów do zjeżdżania ze swojego pasa ruchu, wjeżdżał na chodniki, przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle, zmuszał innych kierujących do zatrzymania się. Mężczyznę udało się jednak zatrzymać. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w jego samochodzie znaczną ilości narkotyków.

- Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji psychoaktywnych oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej a także popełnienie wykroczeń w ruchu drogowym. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. - informuje KAS.

Paulina uciekła od kolegi który ją odprowadzał? Czy mogla sama w nocy iść przez las?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE