Asseco Resovia

Autor: WikipediaCC/Nula (Anna Kłeczek) Asseco Resovia

Nie tak miało być: Asseco Resovia przegrywa trzeci raz z rzędu

2018-10-23 14:33

Rzeszowianie przez trzy lata byli na ligowym topie. Teraz zanotowali najgorszy start w historii. Wczoraj zespół GKS Katowice rozłożył ich na łopatki - w trzech setach zwycięstwo na swoim koncie zapisali goście, a statuetkę MVP otrzymał Karol Butryn.

Asseco Resovia Rzeszów ponownie przegrywa. Nie tak początek sezonu, a na pewno nie trzeci mecz z rzędu, wyobrażali sobie siatkarze i kibicie rzeszowskiej drużyny. Wczoraj drużyna z Katowic pokonała przedstawicieli Rzeszowa 3:0.

Mimo całkiem niezłej gry gospodarzy w pierwszych dwóch setach, lepszy w końcówkach okazywał się zespół gości. Rzeszowianie odrobili straty pod koniec trzeciej partii - wtedy rozpoczęła się walka na przewagi. Niestety i tu znów zimną krwią wykazali się podopieczni Piotra Gruszki  kończąc tą odsłonę 36:34 i wygrywając cały mecz za trzy cenne punkty.

Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice 0:3

(22:25, 19:25, 34:36)

Asseco Resovia: Shoji, Schulz, Mika, Buszek, Możdżonek, Smith, Perry (libero) oraz Masłowski (libero), Dryja, Perłowski, Rossard, Redwitz.

GKS: Komenda, Butryn, Depowski, Rousseaux, Kohut, Krulicki, Mariański (libero) oraz Fijałek, Krzysiek, Woch.

MVP spotkania: Karol Butryn (GKS Katowice)