NIEZWYKŁE MIEJSCE na imprezowej mapie Rzeszowa. All you need is... LOFF

2019-12-02 12:30 Artykuł sponsorowany
NIEZWYKŁE MIEJSCE na imprezowej mapie Rzeszowa. All you need is... LOFF
Autor: LOFF

Wszystko, czego potrzebujesz, to... LOFF – napisali. I nie kłamali. To miejsce jest spełnieniem snu o nocnym życiu wielkiego miasta – z tysiącami świateł, spotkaniami z przyjaciółmi, tańcem do rana, doskonale dobraną muzyką i pysznym jedzeniem.

LOFF. Nowy klub w Rzeszowie

Ta jesień do innych będzie niepodobna. W Rzeszowie nic już nie będzie takie jak kiedyś, odkąd kilka tygodni temu wystartował LOFF. To wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie miasta.

LOFF. Słowackiego 16

W centrum Rzeszowa znajdziecie klimat, jakiego nie da się podrobić: tysiące świateł rozświetlających noc, przestrzeń, w której powstają wspomnienia.

Weekend. Muzyka. Przyjaciele. Klimat. Jedzenie. Koktajle. LOFF!

Na nocnej, imprezowej mapie Rzeszowa pojawiło się niezwykłe miejsce. Znajdziecie je przy rynku, w Pasażu Rzeszów, przy ul. Juliusza Słowackiego 16. Dwa razy w tygodniu LOFF zaprosi Was do swojego niebanalnego wnętrza i zaczarowanego świata.

LOFF to – jak mówią jego twórcy – połączenie nonszalanckiego klubu i ustronnego cocktail-baru. Odzwierciedlenie nocnego życia w wielkim mieście: pełnego muzyki i dobrej zabawy, ale też spotkań w gronie przyjaciół. To Twoja przestrzeń.

Wnętrze i klimat LOFF sprawiają, że chce się tam wrócić. Tak rodzą się wspomnienia.

NIEZWYKŁE MIEJSCE na imprezowej mapie Rzeszowa. All you need is... LOFF
Autor: LOFF

Piątki i soboty pełne miłości

W weekend widzimy się w LOFF. To ten moment, na który czekasz przez cały tydzień. By zapomnieć, by odpocząć, by w końcu wyjść (z pracy i z domu), by w końcu zabrać ją/jego „na miasto” lub dać się porwać w nieznane...

„I LOFF fridays” w piątki i „Crazy in LOFF” w soboty. To dwie niezapomniane noce. Wybierz swoją lub przeżyj obie. Za tydzień widzimy się ponownie!

W piątki za dekami najlepsi DJ-e rozpędzą Was na weekend i zaczarują Waszą codzienność w klimacie house (i nie tylko). Z kolei sobota to gorączka szalonej nocy i sam środek imprezy – na parkiet wchodzimy w akompaniamencie popu, R'n'B i rapu.

Wnętrze i klimat nie do podrobienia

Wnętrze pełne niezapomnianego uroku: klimatyczne i przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Z jednej strony kameralne, a z drugiej – pełne wielkomiejskiej nonszalancji. Wszystko po to, byś czuł się tu dobrze. W końcu... „all you need is LOFF”.

Sercem klubu jest bar, czekający na Ciebie i Twoich przyjaciół. W piątkowe i sobotnie wieczory to centrum imprezowego życia. Obok parkiet wypełniony muzyką i miejsce, by usiąść i wspólnie z bliskimi celebrować noc.

Jesteśmy miejscem dla gości rozsmakowanych w życiu nocnym. Charakteryzuje nas duch lokali z różnych stron świata, mieszane są tu style i gatunki muzyczne, ale także i środowiska, które połączy muzyka – tłumaczą twórcy LOFF. Tę różnorodność i jedność w miłości możecie poczuć w piątkowe i sobotnie noce.

NIEZWYKŁE MIEJSCE na imprezowej mapie Rzeszowa. All you need is... LOFF
Autor: LOFF

Pełny bar i pyszna karta

Sercem LOFF jest bar, który czeka na Ciebie w piątkowe i sobotnie noce, gotowy, by spełnić Twoje oczekiwania. Zajrzyj do karty koktajli lub powiedz, na co masz dziś ochotę!

Wielkomiejska przygoda to nie tylko muzyka i napoje, ale też smak przepysznych przekąsek i dań. W piątki zamówicie je do północy, a w nocy z soboty na niedzielę do godz. 1.00.

Co znajdziemy w karcie? Sztandarową propozycją są mini burgery z doskonałą wołowiną i idealnie dobranymi dodatkami (prażona cebulka i sos chrzanowy – pycha!). Do tego frytki z batatów.

A może tatar z polędwicy wołowej lub śledź w śmietanie? Dla tych, którzy szukają czegoś delikatnego, znajdzie się sałatka z grillowanym kurczakiem, serem dojrzewającym i sosem kaparowym. A dla tych, którzy doceniają głęboki smak: foccacia z rostbefem.

A Ty, na co masz ochotę?

NIEZWYKŁE MIEJSCE na imprezowej mapie Rzeszowa. All you need is... LOFF
Autor: LOFF

MIŁOŚĆ do muzyki...
MIŁOŚĆ do ludzi...
MIŁOŚĆ do kuchni...
MIŁOŚĆ do miasta...
MIŁOŚĆ do tańca...

LOFF

Juliusza Słowackiego 16, Rzeszów

+48 792 805 806
loffrzeszow.pl
info@loffrzeszow.pl

LOFF na Facebooku
LOFF na Instagramie

Artykuł sponsorowany