Walczą o Polę

Nowe informacje od rodziców Poli. "Wciąż nie wiemy, co przyniesie kolejna minuta"

2023-02-14 7:37

Historia malutkiej Poli z Białobok poruszyła wiele serc. Rodzice dziewczynki walczyli z całych sił, by udało się uzbierać 9,5 miliona złotych na najdroższy lek świata, ponieważ Pola choruje na SMA. Całą kwotę udało się uzbierać, niestety niedługo potem Pola trafiła do szpitala.

Udało się zebrać 9,5 miliona na lek dla chorej na SMA dziewczynki. Niestety, radość nie trwała długo. W środę, 25 stycznia 2023, rodzice malutkiej Poli Matuszek z Białobok zamieścili druzgocący wpis w mediach społecznościowych. Pola zadławiła się i trafiła do szpitala. Toczy walkę o życie. Malutkiej Poli w jej zmaganiach kibicuje całe Podkarpacie. Rodzice dziewczynki w poniedziałek (13 lutego 2023) po godzinie 19.00 zamieścili wpis w mediach społecznościowych z nowymi informacjami o stanie dziecka.

- Kochani, przychodzimy do Was z nowymi wiadomościami ze szpitala. Dziś był wykonany powtórny rezonans główki Poli, o którym pisaliśmy tutaj ostatnio. Czekamy z ogromną nadzieją w sercach na jego opis… W ciągu minionych dni stan Poluni poprawił się na tyle, że jej oddech nie wymaga już wsparcia respiratora w ciągu dnia – jest podłączana do respiratora jedynie na noc. Prawdopodobnie też już w najbliższych dniach Pola opuści OIOM (na którym jest od dokładnie trzech długich tygodni...) i zostanie przeniesiona na oddział neurologiczny, gdzie jej stan nadal będzie monitorowany. Wciąż nie wiemy, co przyniesie kolejna minuta… wciąż mocno wierzymy w cud, Dziękujemy, za Wasze wsparcie i obecność w modlitwie przy Poli - czytamy.

Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?
Koziołek Gabryś pogryziony przez inne zwierzęta

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki