Rodzice proszą o modlitwę

Nowe informacje o stanie Poli z Białobok. Rodzice: "Wierzymy w cud, że wygra, że wróci"

Rodzice małej Poli z Białobok walczyli z całych sił, by udało się uzbierać 9,5 miliona złotych na najdroższy lek świata dla chorej na SMA dziewczynki. Kiedy to się udało, byli najszczęśliwsi w świecie - niestety, niedługo potem przyszedł cios. Dziecko walczy o życie.

Najpierw informowaliśmy o zbiórce dla Poli, a później mogliśmy przekazać wspaniałą nowinę - udało się zebrać 9,5 miliona na lek dla chorej na SMA dziewczynki. Niestety, radość nie trwała długo. W środę 25 stycznia 2023 rodzice malutkiej Poli Matuszek zamieścili druzgocący wpis w mediach społecznościowych. Malutka Pola zadławiła się i trafiła do szpitala. Toczy walkę o życie. W jakim stanie aktualnie jest dziecko? Rodzice dziewczynki zamieścili we wtorek (31 stycznia 2023) wpis:

- Minął tydzień, siedem najdłuższych dni w naszym życiu. Trudno nam o tym myśleć, trudno mówić, trudno pisać… Pola wciąż jest na OIOMie, wciąż utrzymywana w stanie sedacji. Jest rozintubowana, ale niestety nie radzi sobie z oddychaniem dlatego stale jest podłączona do respiratora... Na wynikach rezonansu magnetycznego widoczne są rozległe zmiany w główce Poli… Jaki będą miały wpływ na jej przyszłość? Nie wiemy, czekamy - czytamy we wpisie.

Rodzice podziękowali za dotychczasową modlitwę za ich córeczkę.

- Wiemy, że Polunia walczy, że się nie poddaje i wierzymy w cud, że wygra, że wróci, że znowu uśmiechnie się do nas… Wiemy, że Wy też czekacie, że myślicie o naszej córeczce, że modlicie się w jej intencji w różnych częściach świata. Dziękujemy… z całych naszych złamanych serc dziękujemy i prosimy – nie przestawajcie… - można przeczytać.

Zobacz też: Malutka Pola z Białobok walczy o życie. Rodzice proszą o modlitwę [GALERIA]

Udało się zebrać 9,5 mln dla Poli, która walczy z SMA