Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

i

Autor: Projekt Home Rzeszów Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

Nowy salon okien i drzwi w Rzeszowie! Poznaj Projekt Home

2022-06-25 6:00

Nowy salon okien i drzwi w Rzeszowie, przy ul. Lwowskiej 79A. Projekt Home to miejsce pełne inspiracji, zlokalizowane przy jednej z głównych arterii miasta i zaprojektowane tak, żeby każdy mógł osobiście zobaczyć, dotknąć, przetestować drzwi i okna, które wybiera. Na miejscu na klientów czeka ogromna przestrzeń ekspozycyjna, pełna inspiracji.

Projekt Home Rzeszów – drzwi, okna, parapety, bramy, ogrodzenia, rolety zewnętrzne

W Rzeszowie powstał nowy salon drzwi i okien, z ogromną przestrzenią ekspozycyjną. W Projekt Home możesz osobiście zobaczyć, dotknąć, przetestować konkretne drzwi i okna od topowych producentów, wybrane specjalnie dla Ciebie.

To przestrzeń wypełniona inspiracjami! Przyjdź i przekonaj się osobiście. Salon jest zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Rzeszowa (Lwowska 79A), a na klientów czeka duży parking.

Projekt Home – okna i drzwi w Rzeszowie

Specjalnie zaprojektowana strefa ekspozycji – to właśnie ona wyróżnia Projekt Home. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i – co najważniejsze – z myślą o Tobie, czyli o kliencie. To sposób na pokazanie najlepszych rozwiązań w warunkach zbliżonych do tych „domowych”, finalnych. Dzięki temu możesz nie tylko obejrzeć, ale też dotknąć i przetestować drzwi renomowanych producentów – m.in.: Porta, DRE , Asilo, OTIF, Jagras, Intenso-Doors, KR Center, Voster, Pol-Skone.

Zgodnie z najnowszymi trendami największą uwagę przyciągają ponadczasowe białe drzwi lakierowane, które mogą mieć wyróżniające się geometrycznym ułożeniem frezy, drzwi gładkie, drzwi z poszerzeniem górnym, na zawiasach ukrytych, drzwi rewersyjne. To one, w różnych wersjach, są zainstalowane w salonie – informują przedstawiciele Projekt Home.

Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

i

Autor: Projekt Home Rzeszów Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

Geometryczne frezy „przecinające” drzwi to jeden z trendów tego sezonu. Sprawiają, że proste skrzydło drzwiowe staje się bardzo nowoczesne. Drzwi rewersyjne (otwierane w obie strony) czy te z ukrytymi zawiasami, to kolejne rozwiązania, które przykuwają uwagę. Kiedyś mogły kojarzyć się przestrzeniami firmowymi albo apartamentami z górnej półki, a dziś są dostępne dla każdego z nas – robiąc niezwykłe wrażenie.

Ci, którzy wolą proste rozwiązania, mogą wybrać drzwi klasyczne (z szybami lub bez). W przestrzeni ekspozycyjnej salonu Projekt Home możesz zobaczyć, dotknąć i przetestować różne wzory i kolory z całej dostępnej palety RAL, czyli praktycznie nieograniczonej liczby barw! W tym sezonie najmodniejsze są czarne drzwi matowe. Klienci, którzy nie zdecydują się na jednolity kolor, mogą wybrać okleinę czy fornir tworzące niezwykłą fakturę – imitującą drewno czy inne materiały. Nie musisz sobie tego wyobrażać, bo przykłady takich i innych rozwiązań znajdziesz w salonie przy ul. Lwowskiej 79A w Rzeszowie.

Nowoczesne okna i drzwi. Pozwól sobie na więcej!

Projekt Home wyróżnia się nie tylko ogromną przestrzenią ekspozycyjną, ale też doborem takich rozwiązań i produktów, które zadowolą każdego. Dla miłośników loftowych, nowoczesnych, industrialnych wnętrz – drzwi stalowe, otwierane tradycyjnie, jak i na zawiasach Pivot – drzwi wahadłowe, montowane bezramowo. Z kolei ci, którzy lubią rozwiązania w stylu smart i zen, mogą zobaczyć i przetestować drzwi ukryte – nie tylko w ścianie (z ukrytymi zawiasami czy bezprzylgowe), ale też drzwi ukryte w ścianie lustrzanej albo w zabudowie drewnianej! Każde z tych rozwiązań można „podejrzeć” w salonie Projekt Home w Rzeszowie.

Drzwi zewnętrzne i bramy w salonie Projekt Home w Rzeszowie

Salon i przestrzeń ekspozycyjna przy ul. Lwowskiej 79A w Rzeszowie to nie tylko drzwi wewnętrzne i drzwi mieszkaniowe, ale też drzwi zewnętrzne, bramy czy ogrodzenia. Są nie tylko dostępne w ofercie Projekt Home, ale też na ekspozycji. W myśl zasady, że to, co dobre i wartościowe, warto sprawdzić i przetestować.

W salonie zamontowaliśmy wielkogabarytowe okno typu przesuwnego, aby każdy klient mógł sprawdzić funkcjonalność i wykonanie takiego okna. Mamy bramę garażową Wiśniowski w kolorze czarnym zintegrowaną kolorystycznie z drzwiami drewnianymi firmy Węgrzyn. Znajdziemy tu też drzwi stalowe takich producentów, jak: Wikęd i Martom, w różnych konfiguracjach – zachęcają przedstawiciele Projekt Home.

Twoje okno na świat! Ekspozycja w salonie Projekt Home

Wybierając okna, drzwi, bramy czy ogrodzenia – warto pamiętać nie tylko o estetyce, ale też o komforcie użytkowania, odpowiednich parametrach, energooszczędności i trwałości kupowanych produktów i stosowanych rozwiązań. To inwestycja na lata. W Projekt Home możesz wybierać spośród topowych produktów od najlepszych producentów okien i drzwi.

W ofercie firmy znajdują się okna: z ukrytymi zawiasami, nowoczesny system przesuwny Gealan Smoovio, okna HST (z ogromnymi przeszkleniami), okna hybrydowe, drewniano-aluminiowe, okna PCV… Oferta jest szeroka, a lista stosowanych nowoczesnych technologii bardzo długa. Wybierając rozwiązania piękne i funkcjonalne, warto kierować się opiniami ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podpowiedzą, co sprawdzi się najlepiej w przypadku danej inwestycji.

Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

i

Autor: Projekt Home Rzeszów Projekt Home Rzeszów: Twój salon okien i drzwi

Projekt Home w Rzeszowie – nowoczesny salon okien i drzwi

Niezależnie od tego, czy planujesz remont mieszkania, czy budujesz wymarzony dom dla całej rodziny – daj się zainspirować. W Rzeszowie w nowym salonie Projekt Home znajdziesz okna i drzwi najlepszych producentów, które pozwolą cieszyć się wygodą użytkowania, trwałością i ponadczasowym designem. Wybierając rozwiązania na lata – warto zdać się na profesjonalistów i zaufać doświadczeniu.

Nowy salon okien i drzwi przy ul. Lwowskiej 79A w Rzeszowie

Dlaczego Projekt Home? Nowy salon okien i drzwi w Rzeszowie, przy ul. Lwowskiej 79A to jeden z największych salonów w mieście, ogromna przestrzeń ekspozycyjna, a co ważniejsze – zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Tu możesz osobiście zobaczyć okna i drzwi, które staną się ozdobą Twojego domu i wspólnie z ekspertami Projekt Home dobrać najlepsze rozwiązania.

Salon Projekt Home to przestrzeń przygotowana z myślą o klientach – tych indywidualnych, ale też o projektantach wnętrz czy architektach, którzy tworzą rozwiązania dla swoich zleceniodawców. To właśnie z myślą o profesjonalistach w salonie powstała specjalna strefa, zaopatrzona w próbniki, wzorniki, foldery i katalogi, zawierające m.in. szczegółowe dane techniczne poszczególnych produktów.

Rodzinne projektowanie w salonie przy ul. Lwowskiej możliwi specjalna strefa dla malucha, gdzie najmłodsi mogą kreatywnie spędzić czas, podczas gdy ich rodzice, będą wybierać najlepsze rozwiązania dla domu.

Projekt Home

salon okien i drzwi

Rzeszów, ul. Lwowska 79A

www.projekthome.eu

tel. (17) 852 81 44

tel. 573 912 452

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE