Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy. Przyjechał w okolice sklepu

2020-04-01 12:09 AP/KWP
Policjanci zrezygnują z badania alkomatem? To przez koronawirusa
Autor: archiwum SE

Dwaj mieszkańcy gminy Laszki widząc nietrzeźwego kierowcę, który przyjechał swoim renaultem w okolice sklepu, w Miękiszu Starym postanowili go zatrzymać. Kierujący próbował uciec, jednak został przez nich zatrzymany. Okazało się 28-latek miał w organizmie 0,84 promila i jechał autem, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 14.00 Brawurowa jazda kierującego wskazywała, że może on być po alkoholu. Kiedy świadkowie podeszli do mężczyzny, wyczuli od niego alkohol i próbowali uniemożliwić mu dalszą jazdę. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny w trakcie, której kierujący renaultem próbował pieszo uciec z miejsca. Interweniujący mężczyźni ujęli go i powiadomili policję.

Czytaj też: Rozbój w biały dzień. NAPADŁ na sklep, ODEPCHNĄŁ ekspedientkę i ukradł...piwo

Policjanci z komisariatu w Radymnie zatrzymali kierowcę renaulta. To 28-letni mieszkaniec gminy Laszki. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,84 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd pomimo zasądzonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz o przyszłości 28-latka zadecyduje sąd.

Zobacz też: Rzeszowskie CBA zatrzymało Ukraińca. Za wyłudzanie podatku VAT i łapówki

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.