Zaginął pies

Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu psa. Właściciele rozpaczają po stracie Flamy [GALERIA]

2023-06-12 17:13

Sylwia i Piotr Maj z Mikułowic koło Buska-Zdroju od kilku miesięcy bezskutecznie poszukują swojego ukochanego psa. Flama, która zaginęła to młoda suczka owczarka niemieckiego. Bez wieści przepadła 21 października 2022 roku. Zrozpaczeni właściciele wyznaczyli ogromną nagrodę za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu ich czworonożnego przyjaciela.

Pani Sylwia, przyjaciółka rodziny Piotra i Moniki Maj od ponad siedmiu miesięcy pomaga szukać zaginionej suczki, która ostatni raz w swoim domu w Mikułowicach koło Buska-Zdroju (woj. świętokrzyskie)  była 21 października 2022 roku. Potem ślad po niej zaginął. Rodzina i przyjaciele właścicieli zaginionego psa  intensywnie pomagają w poszukiwaniach.

Kiedy ponad pół roku szeroko zakrojonych starań nie przyniosło efektu, wyznaczono ogromną nagrodę. W Internecie pojawił się też rozpaczliwy apel rodziny Flamy.

- Flama jest członkiem rodziny, jesteśmy zrozpaczeni, załamani, serce nam pękło, nasz ukochany piesek zaginął i nie możemy jej odnaleźć, robimy wszystko co w naszej mocy, nie poddamy się, będziemy jej szukać do skutku- czytamy w treści apelu.

Rodzina suczki podejrzewa, że psa mógł ktoś ukraść, lub przywłaszczyć! Za pomoc w odnalezieniu wyznaczono ogromną nagrodę pieniężną

-Gdzie jest Flama? Przerwij zmowę milczenia! Podejrzewam, że masz jakąś rodzinę i podejrzewam, że gdyby ktoś z tej Twojej najbliższej rodziny zaginął, to by Ci serce pękło, chciałbyś go odzyskać, odnaleźć...  Dla nas członkiem rodziny jest nasza Flamcia, która zaginęła i której nieustannie szukamy. Serca pękły nam na milion kawałeczków... Za pomoc w odnalezieniu, wskazanie miejsca pobytu Flamy -NAGRODA PIENIĘŻNA W WYSOKOŚCI 10 000 zł! GWARANTUJEMY 100% ANONIMOWOŚĆ! Zwracamy się do osoby, u której Flama się znajduje, bardzo Cię prosimy miej serce, uczucia, sumienie i oddaj nam naszego ukochanego pieska, wszyscy bardzo za nią tęsknimy. Zapewniam, że dojdziemy do porozumienia, zrekompensujemy Ci się za opiekę nad Flamcią. A jeśli ktoś z Państwa wie, gdzie Flama przebywa lub gdzie może przebywać, jeśli podejrzewacie Państwo, że ktoś ją ma i nie chce oddać - świadomie lub nieświadomie - to również prosimy o kontakt, tel. 784 957 283 i 692 583 938-  apeluje rodzina zaginionego psa.

Jak do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionej Flamy. Być może ktoś zauważył ją, rozpoznał na zdjęciach i zechce pomoc zrozpaczonej rodzinie?  

Lisek Lennon z problemami neurologicznymi