Pies Szymek konał w rowie. Jest cały poturbowany. Czekają go operacje w Lecznicy Ada [GALERIA, WIDEO]

2022-08-31 14:00

W ostatnich dniach do Lecznicy Ada w Przemyślu trafił pies, który musiał bardzo dużo wycierpieć. Biedak ma niezliczone rany i połamane kości oraz niewydolną wątrobę. Czeka go kilka operacji, ale te będą mogły się odbyć dopiero, kiedy stan psa będzie lepszy, aby mógł przeżyć zabiegi. Czy psiak jest ofiarą jakiejś bestii, która potraktowała go w najgorszy możliwy sposób?

Centrum Adopcyjne Fundacji Ada opublikowało post łamiący serce, w którym opisano historię psa Szymka. Nie wiadomo, czy psa ktoś skopał, czy biedak jest ofiarą wypadku komunikacyjnego. Jego obrażenia są bardzo poważne.

- Uderzony z pełną mocą silnika Szymek tracił oddech. Ratuj go, on konał na oczach wielu. I nikogo to nie obchodzi … Czas jego serca dobija do śmierci. Kości poturbowane. Uraz na urazie. Krew, ból i cierpienie nie do opisania. Robactwo i dramat. Skona i po sprawie? W rowie w pełnym słońcu słychać było skowyt konającego psa.  Wola życie nie pozwalała mu odejść.  Szymek błaga o twoje serce. Pomożesz mu czy zostawisz? Jeżeli możesz, ustaw proszę stałą pomoc dla nas.  Potrzebne jest wsparcie i pewność kolejnych dni - napisano.

Zobacz też: Struś Tadzio wyszedł na pierwszy spacer i poznał owcę Henia [WIDEO, GALERIA]

Jakub Kotowicz opowiada o stanie zdrowia Szymka

Weterynarz Jakub Kotowicz opowiadał o obrażeniach psa i co jest niezbędne, aby można było wykonać zaplanowane dla niego operacje. Szymek jest na bardzo silnych lekach przeciwbólowych podawanych w kroplówkach i pod stałą opieką weterynarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE