Pociąg towarowy potrącił człowieka! 47-latek nie żyje. Tragedia na torach w Tarnobrzegu

i

Autor: KMP Tarnobrzeg Pociąg towarowy potrącił człowieka! 47-latek nie żyje. Tragedia na torach w Tarnobrzegu

Tragiczna śmierć

Pociąg towarowy potrącił człowieka! 47-latek nie żyje. Tragedia na torach w Tarnobrzegu

2022-11-28 10:38

Dramat rozegrał się na ul. Kolejowej w Tarnobrzegu. Pociąg towarowy przewożący węgiel z Sosnowca do Kozienic najechał na leżącego na torach mężczyznę. 47-latek nie żyje.

Do dramatu doszło w niedzielę (27 listopada 2022) około godz. 3.00 w Tarnobrzegu na ul. Kolejowej. Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz prokurator. Nie żyje 47-letni mężczyzna, który został potrącony przez pociąg towarowy przewożący węgiel z Sosnowca do Kozienic.

- Śledczy ustalili, że pociąg towarowy Sosnowiec - Świerzno Górne - Kozienice, jadący od strony Chmielowa w kierunku Sandomierza, będąc na wysokości osiedla Wielowieś, na nieoświetlonym odcinku torów, najechał na leżącego na torach mężczyznę. Na miejscu śmierć poniósł 47-letni mieszkaniec Tarnobrzega - przekazuje KMP Tarnobrzeg.

Funkcjonariusze ustalili, że 59-letni maszynista był trzeźwy. Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Tragedia na Olszynce Grochowskiej. Kobieta zginęła pod kołami pociągu
Sonda
Podróżujesz pociągami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE