Podborze. Zaginął 60-latek, szuka go policja. Widziałeś go?

2022-01-21 7:37
Podborze. Zaginął 60-latek, szuka go policja. Widziałeś go?
Autor: podkarpacka policja Podborze. Zaginął 60-latek, szuka go policja. Widziałeś go?

Policjanci prowadzą poszukiwania Mirosława Giża, 60-letniego mieszkańca Podborza. Mężczyzna ostatni raz widziany był 8 stycznia 2022 roku w okolicy sklepu w Podborzu. Od tego czasu nie wrócił do domu. Szczegóły poniżej.

Zaginął 60-letni mieszkaniec Podborza, Mirosław Giża. Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Policji w Mielcu prowadzą jego poszukiwania, opublikowali specjalny komunikat wraz z rysopisem zaginionego. Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 8 stycznia 2022 roku (sobota) w okolicy sklepu w Podborzu. Od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prowadzone są jego poszukiwania.

Czytaj też: Wypadek na stoku w Przemyślu. 15-latka ranna! Wjechał w nią narciarz

Rysopis zaginionego Mirosława Giża: wiek 60 lat, wzrost 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe, oczy jasne, zarost na twarzy, widoczne braki w uzębieniu.

Jeśli widziałeś zaginionego mężczyznę lub masz jakiekolwiek informacje dotyczące tego, gdzie może przebywać, skontaktuj się z policją.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. 47 82 273 26 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 112 – apeluje policja.

Zobacz też: Podkarpackie. Maciej O. uprawiał seks z 13-latką? Chce kary bez przeprowadzania procesu

Burza śnieżna w Zagórzu
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE