Wypadek na stoku w Przemyślu. 15-latka ranna! Wjechał w nią narciarz

2022-01-20 11:54
 Wypadek na stoku w Przemyślu. 15-latka ranna! Wjechał w nią narciarz
Autor: pixel2013 / Pixabay.com Wypadek na stoku w Przemyślu. 15-latka ranna! Wjechał w nią narciarz

Nastolatka została ranna po tym, jak wjechał w nią narciarz na stoku w Przemyślu. 15-latka, mieszkanka Krakowa została przewieziona przez ratowników medycznych do szpitala . Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie 0,36 promila. Szczegóły poniżej.

W środę (19.01.2022) po godz. 15, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na stoku narciarskim w Przemyślu doszło do zdarzenia, w którym ucierpiała 15-letnia mieszkanka Krakowa. Jak wynika z ustaleń mundurowych, 41-letni mieszkaniec Lubaczowa, podczas zjazdu ze stoku, nie zachował ostrożności i nagle najechał na 15-latkę.

- Oboje przewrócili się. Nastoletnia mieszkanka Krakowa, z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, została przewieziona przez ratowników medycznych do szpitala na badania – informuje KMP Przemyśl.

Zobacz też: 5-letnia dziewczynka zginęła podczas lekcji jazdy na nartach! Wjechał w nią narciarz

41-latek został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, miał w organizmie 0,36 promila. Policjanci wyjaśniać będą dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożność i bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów zimowych - tj. pamiętania o tym, że na stoku nie jest się samemu, należy panować nad prędkością, mądrze wybierać trasę, wyprzedzać i ruszać ostrożnie oraz zatrzymywać się wtedy, kiedy jest taka konieczność.

Polecamy: Niedźwiadek Ada znaleziony w Teleśnicy nie żyje! Ponad tydzień trwała walka o jego zdrowie “Puszczamy Cię wolno...”

Jechał wprost na kobietę z dzieckiem! Groza w Cieszynie
Sonda
Lubisz jeździć na nartach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE