5-letnia dziewczynka zginęła podczas lekcji jazdy na nartach! Wjechał w nią narciarz

2022-01-16 19:04
5-letnia  dziewczynka zginęła podczas lekcji jazdy na nartach! Wjechał w nią narciarz
Autor: Aiky82/pixabay.com 5-letnia dziewczynka zginęła podczas lekcji jazdy na nartach! Wjechał w nią narciarz / zdjęcie ilustracyjne

Do tragedii doszło w ośrodku narciarskim. 5-letnia dziewczynka brała lekcje, gdy z dużą prędkością uderzył w nią narciarz. Dramat rozegrał się w miejscowości Flaine we francuskich Alpach w sobotę, 15 stycznia. Mężczyzna trafił do aresztu. Szczegóły poniżej.

W ośrodku narciarskim w miejscowości Flaine we francuskich Alpach doszło do koszmarnego wypadku. Jak informuje Mirror.co.uk, w sobotę (15.01.2022) 5-letnia dziewczynka pobierała lekcje jazdy na stoku.

5-latka przebywała na stoku oznaczonym  jako łatwy. Razem z nią w lekcji uczestniczyła też czwórka innych dzieci. To miał być wspaniały dzień, ale nauka jazdy na nartach przerodziła się w tragedię – w dziewczynkę wjechał rozpędzony narciarz. 

Polecamy: Ceny za pogrzeb mogą osiągnąć ogromne kwoty! Będzie drożej. Koszty wbijają w fotel

Narciarz wjechał w dziecko. Śledztwo w sprawie zabójstwa

Wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa z powodu naruszenia obowiązku bezpieczeństwa i ostrożności. 40-latek, który wjechał w dziewczynkę, trafił do aresztu. Tuż po wypadku miał być w stanie szoku, jednak udzielił pierwszej pomocy na poboczu. Na miejscu był obecny również lekarz, niestety – próby reanimacji nie przyniosły skutku. Podczas transportu helikopterem do szpitala, 5-latka zmarła. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok.

Zobacz też: Płetwonurkowie znaleźli ciało w Jeziorze Szeląg Wielki! To poszukiwany od tygodnia Michał?

Zima wróciła w Bieszczady
Sonda
Jeździsz na nartach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE