Podkarpackie. Ostrzeżenie przed przymrozkami! Nawet do -5°C przy gruncie. Alerty na najbliższe dni

2021-04-23 15:00
 Podkarpackie. Ostrzeżenie przed przymrozkami! Nawet do -5°C przy gruncie. Alerty na najbliższe dni
Autor: gosiak1980 /Pixabay.com Podkarpackie. Ostrzeżenie przed przymrozkami! Nawet do -5°C przy gruncie. Alerty na najbliższe dni

Prognoza pogody dla Podkarpacia. Ostrzeżenie przed przymrozkami obowiązuje na terenie całego województwa podkarpackiego od dziś (piątek, 23 kwietnia) do wtorku, 27 kwietnia. Temperatura przy gruncie może spaść miejscami nawet do -5°C. Alert pierwszego stopnia wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Prawdopodobieństwo wystąpienia przymrozków oceniono na 80%. Pogoda nas nie rozpieszcza. Zobacz szczegóły na se.pl w artykule poniżej.

Podkarpackie. Ostrzeżenie przed przymrozkami

Wiosna nas nie rozpieszcza. Śnieg, burze... teraz okazuje się, że czekają nas jeszcze przymrozki. Z informacji przekazanych przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że przymrozki na Podkarpaciu mogą wystąpić przez najbliższe dni. Ostrzeżenie obowiązuje od piątku, 23 kwietnia od godz. 21.00 do wtorku, 27 kwietnia do godz. 10.00. Prawdopodobieństwo wystąpienia przymrozków oceniono na 80%. Prognozuje się temperaturę nawet do -5°C przy gruncie!

- Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -1°C, przy gruncie do -3°C. Temperatura maksymalna przeważnie od 8°C do 11°C. podaje przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Nie tylko województwo podkarpackie czekają przymrozki. Alertami objęty jest niemal cały kraj. Wiosna zdecydowanie nas nie rozpieszcza, jeszcze wczoraj IMGW-PIB ostrzegał przed burzami. Kiedy przyjdzie wiosna? jaka będzie pogoda na majówkę w Bieszczadach? Zobaczcie: Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach. Czy będzie padać deszcz na początku maja?

Tak wygląda praca szpitala w czasie pandemii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE