Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach. Czy będzie padać deszcz na początku maja?

2021-04-20 15:35 Marta Zalewska
Bieszczady, szlaki,
Autor: jarekgrafik/Pixabay.com Bieszczady

Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach najbardziej interesuje miłośników górskich wędrówek, którzy chcieliby w ten sposób spędzić majowy długi weekend. Decyzją rządu hotele zostały zamknięte na majówkę 2021, jednak wielu Polaków wciąż planuje wyjechać na krótki urlop. Z roku na rok to właśnie Bieszczady stają się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym. Jaka będzie pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach? Zobaczcie!

Zbliża się majówka, a wraz z nią - długi weekend, który dla wielu Polaków będzie okazją do krótkiego urlopu. Z powodu pandemii koronawirusa w Polsce i wprowadzonych obostrzeń, hotele na majówkę pozostaną zamknięte do 3 maja włącznie. Oznacza to, że większość osób spędzi majówkę w domach. Niektórzy planują jednak odwiedziny u rodziny i przyjaciół w Bieszczadach i zastanawiają się, jaka będzie pogoda na majówkę 2021. Sprawdziliśmy najnowszą długoterminową prognozę pogody w Bieszczadach!

Przeczytaj koniecznie: Pogoda na majówkę 2021. Oto długoterminowa prognoza IMGW na maj. Będzie pogoda na grillowanie?

Spis treści

  1. Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach
  2. Pogoda na 1 maja w Bieszczadach
  3. Pogoda na 2 maja w Bieszczadach
  4. Pogoda na 3 maja w Bieszczadach

Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla amatorów górskich wędrówek. Na weekend majowy 2021 w Bieszczadach pogoda zapowiada się kiepsko. Wychodząc w góry trzeba będzie się odpowiednio ubrać, bo pogoda może zaskoczyć. Synoptycy przewidują opady deszczu w majówkę. Będzie chłodno, a o słońcu na szlakach w Bieszczadach raczej trzeba będzie pomarzyć. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na majówkę 2021 w Bieszczadach.

Czytaj także: Powrót zimy w Polsce?! Straszą ARKTYCZNYM powietrzem, BURZĄ i MROZAMI. Prognoza długoterminowa ZADZIWIA

Pogoda na 1 maja w Bieszczadach

W sobotę, 1 maja 2021, w Ustrzykach Dolnych zapowiadane są słabe opady deszczu. Termometry w ciągu dnia pokażą zaledwie 6 stopni. Ciśnienie ma wynieść 1011 hPa. Słońce schowa się za chmurami. W Bieszczadach ma wiać raczej słaby wiatr z prędkością 14 km/h.

Pogoda na 2 maja w Bieszczadach

W niedzielę, 2 maja 2021, w Bieszczadach ma być nieco cieplej. Termometry w Ustrzykach Dolnych pokażą 11 stopni C. Wiatr nadal będzie słaby, ciśnienie wyniesie 1018 hPa. Niestety, kolejnego dnia majówki 2021 także przewidywane są opady deszczu. O słońcu będzie można jedynie pomarzyć.

Pogoda na 3 maja w Bieszczadach

Poniedziałek, 3 maja 2021, będzie najcieplejszy (nawet 14 stopni C), ale niestety pochmurny. Prognozowane są mniejsze opady, jest szansa, że gdzieniegdzie w Bieszczadach w ogóle nie będzie padać. Ciśnienie wyniesie 1017 hPa i będzie wiał słaby wiatr.

Czytaj więcej o majówce 2021

Legenda Bieszczadów wspomina Chatkę Puchatka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE