Podkarpackie/ W lesie znaleziono ciało 40-latka podejrzanego o zabicie żony

i

Autor: Shutterstock, policja Podkarpackie/ W lesie znaleziono ciało 40-latka podejrzanego o zabicie żony

Był poszukiwany listem gończym

Podkarpackie. Zwłoki 40-latka w lesie! Tomasz H. był podejrzany o zabicie żony

2022-07-30 12:08

Makabryczne odkrycie w jednym z lasów w powiecie leżajskim na Podkarpaciu! Znaleziono tam zwłoki 40-letniego Tomasza H., który był poszukiwany listem gończym za zabójstwo swojej żony w Warszawie kilka dni temu.

Ciało poszukiwanego listem gończym Tomasza H. w piątek (29 lipca) znalazła postronna osoba. Informację o tym pierwsze podało Radio Zet. - W piątek wieczorem policja została powiadomiona o odnalezieniu zwłok mężczyzny w lesie na terenie powiatu leżajskiego. Potwierdzono jego tożsamość, to poszukiwany za zabójstwo 40-letni mieszkaniec województwa lubelskiego – powiedział PAP w sobotę Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Dodał, że wstępne ustalenia wskazują, że mogło to być samobójstwo. Sprawę wyjaśni Prokuratura Rejonowa w Leżajsku.

Do makabry doszło kilka dni temu. Do zabójstwa kobiety doszło w nocy z 24 na 25 lipca w mieszkaniu przy ul. Odkrytej w Warszawie. Po zabójstwie 40-latek miał uciec z mieszkania, a zwłoki kobiety znalazł członek rodziny, który poinformował organy ścigania. Kobieta miała rany kłute klatki piersiowej, szyi i barku oraz cechy gwałtownego duszenia.

Motywy zbrodni nie są znane. Wiadomo jednak, że małżeństwo miało dziecko, którego nie było w domu w chwili zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji dziecko było na wakacjach, gdzie mieli do niego dołączyć rodzice.

Prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga poinformował PAP, że w wyniku śledztwa wszystkie ustalenia dały podstawy do tego, żeby przyjąć, że kobietę zabił mąż. 40-letni Tomasz H. był poszukiwany listem gończym wystawionym przez lubelską policję.

Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii o seryjnych mordercach w podcaście " ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.