Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

i

Autor: Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

Prawdziwy skarbiec dla małych odkrywców. Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Znajdziesz tu zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

2022-08-08 6:00

Odkryj miejsce po brzegi wypełnione wszystkim tym, co potrzebne do kreatywnej zabawy i wszechstronnego rozwoju. Sklep Dzieciakowi zaprasza na zakupy! Są wakacje, więc na półkach znajdziesz i to, co potrzebne na wrzesień do szkoły i to, co sprzyja twórczej zabawie w wakacje. To nie jest zwykły sklep z zabawkami. Dzieciakowi to coś znacznie więcej!

Szeroki wybór artykułów szkolnych i kreatywnych, profesjonalna, zawsze uśmiechnięta obsługa i przystępne ceny (w dobie rosnącej inflacji) – to właśnie charakteryzuje rodzinny sklep Dzieciakowi w CH Plaza Rzeszów. Jeśli jeszcze tam nie byłeś – czas nadrobić zaległości!

Dzieciakowi to miejsce stworzone przez mieszkańców Rzeszowa i dla mieszkańców Rzeszowa (i całego Podkarpacia). Jeśli jesteś już znudzony jednakowymi zabawkami, które są tylko na chwilę, i choć zajmują czas, to nie rozwijają – musisz koniecznie odwiedzić sklep Dzieciakowi.

Dzieciakowi to sklep odmienny na tle innych popularnych sieciówek, który wyróżnia się starannie dobranym asortymentem, mającym na celu kształtowanie umiejętności Twojej pociechy. Tutaj sprzedawcy nic nie zostawiają przypadkowi, każda rzecz, którą znajdziesz na półce – to nowy poziom nauki poprzez zabawę – przekonuje załoga sklepu.

Sporo rzeczy, które znajdziesz na sklepowych półkach, może być odkryciem – i dla Twojego dziecka i dla Ciebie. Co więcej, bardziej dorosłe dzieci też znajdą tu coś dla siebie!

Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

i

Autor: Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

Zabawa z innej perspektywy. Rozwijaj pasję i kreatywność!

Układasz puzzle? To utrudnijmy to trochę – wybierz puzzle artystyczne lub drewniane. Ich nieregularne kształty zmuszą Twój mózg do koncentracji oraz skupienia. Konstruujesz różne modele? Świetnie. Wybierz zestawy, z których stworzysz nawet do 10 różnych konstrukcji. Malujesz? Nic trudnego – szeroki wybór obrazów na płótnie, o różnych poziomach trudności, zaspokoi każdego małego artystę.

Zabawki, które rozwijają. Mądre, a nie „krzykliwe”

Warto wiedzieć, że najlepsze zabawki to te, które rozwijają w mądry sposób, dobrane do wieku i możliwości dziecka – a nie te najgłośniejsze i najbardziej kolorowe.

Dziecko w początkowych miesiącach życia nie odróżnia kolorów. Spowodowane jest to warunkami, jakie panują w okresie prenatalnym, dlatego też wzrok jest najsłabiej rozwiniętym zmysłem. Niemowlę skupia się na czarnych i białych kolorach. Dopiero po mniej więcej sześciu miesiącach zaczyna odróżniać kolejne kolory, jakimi są czerwony i niebieski. Oto rozwiązanie zagadki zabawek kontrastowych, które znajdują się w sklepie Dzieciakowi.

Prawdziwy skarbiec dla małych odkrywców. Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie

i

Autor: Sklep Dzieciakowi Prawdziwy skarbiec dla małych odkrywców. Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie

Maleńkie dziecko nie jest też przyzwyczajone do głośnych dźwięków, bo od najwcześniejszych chwil otoczone było ciszą i delikatnymi dźwiękami wód płodowych. Stąd też brak w asortymencie sklepu Dzieciakowi zabawek interaktywnych, które przebodźcowują dziecko i sprawiają, że staje się niespokojne i częściej płacze.

Zabawki mają być rozwijające i kształtujące samodzielność oraz motorykę od najmłodszych lat. To właśnie wtedy dziecko jest najbardziej chłonne i wtedy kształtuje swoje umiejętności, ćwicząc prawą i lewą półkulę mózgu – tłumaczą pracownicy sklepu Dzieciakowi.

Szeroki wybór asortymentu szkolnego. Sklep na wyciągnięcie ręki

Dzieciakowi, to nie tylko sklep z zabawkami, ale również miejsce z szerokim wyborem artykułów szkolnych. Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego, więc spokojnie możesz skompletować tu całą wprawkę – zaczynając od plecaków, a na naklejkach na zeszyty kończąc. Dodatkowo możesz skorzystać z kuponu na wyprawkę szkolną, który upoważni Cię do 10-procentowej zniżki. Możesz go otrzymać przy zakupie plecaka lub przy zakupach powyżej 99,99 zł (do wykorzystania podczas kolejnych zakupów).

Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

i

Autor: Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

Sklep Dzieciakowi. Półki pełne kreatywnej zabawy

W asortymencie sklepu Dzieciakowi znajdziemy zagraniczne marki: Janod i Djeco, SES, Fat Brain Toys oraz eksperymenty marki Buki. Sklep stawia też na polskich producentów i współpracuje z takimi markami jak: Hencz Toys, Marioinex, Askato, Bajo, Alexander, TwojeHobby czy Korbo.

Szukasz może czegoś kreatywnego? Nie ma problemu, Dzieciakowi są szeroko zaopatrzeni również w artykuły szkolne lub DIY. Jeden z większych wyborów artykułów piśmienniczych i plastycznych marki Astra, Happy Color czy DpCraft.

Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie. Zabawki i wszystko do szkolnej wyprawki

i

Autor: Sklep Dzieciakowi w Rzeszowie

Sklep Dzieciakowi

Plaza Rzeszów

ul. Rejtana 65, Rzeszów

Dzieciakowi na Facebooku

Dzieciakowi na Instagramie

Dzieciakowi na TikToku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE