Przemyska gastronomia karmi ratowników! Piękny gest w czasie koronawirusa (GALERIA)

2020-03-19 8:39

Mnóstwo punktów gastronomicznych w całej Polsce włącza się w akcję #PosiłekDlaLekarza. Ta piękna inicjatywa z przygotowaniem darmowych porcji żywieniowych dla personelu medycznego, który w wytężonym czasie walki z koronawirusem stoi na pierwszej linii frontu przyjęła się również na Podkarpaciu. Kto może karmi lekarzy, pielęgniarki, ratowników, sanitariuszy i cały personel zaangażowany w walkę z chińską zarazą!

Nie inaczej jest w Przemyślu (woj. podkarpackie) Ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego pochwalili się prezentami od przemyskich restauratorów!

-Dziękujemy za okazane nam serce !Naprawdę bardzo miłe sygnały otrzymujemy od przemyskich Gastronomów. Dzwonią do nas i oferują "coś na ząb " dla naszych zapracowanych, Zespołów Ratownictwa Medycznego. Jest nam niezmiernie przyjemnie, że w tym trudnym okresie , gdy wielu z nas pracuje dosłownie z "duszą na ramieniu ", możemy liczyć na takie miłe gesty , gesty które przede wszystkim dodają nam otuchy, dodają nam wiary w społeczność dla której pracujemy ale przede wszystkim dodają nam sił do dalszej służby dla Was .Dziękujemy !Stara Pączkarnia Przemyśl, Pizzeria Galicyjska Przemyśl,
Naleśnikarnia Podkarpacka Przemyśl, Pizzeria Ramzes Przemyśl- napisali Ratownicy w Internecie.

Do akcji #PosiłekDlaLekarza mogą włączyć się wszystkie lokale gastronomiczne. W tym trudnym czasie walki z korona wirusem musimy zjednoczyć siły i walczyć solidarnie. A kto nie może gotować i pomóc reszcie społeczeństwa w tym ciężkim czasie niech ZOSTANIE W DOMU. To najlepsze rozwiązanie i na pewno pomoże, bo nie dołożymy pracy tym, którzy mają jej aż nadto.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Jak się nie dać wirusowi? Zalecenia immunologów

Koronawirus Raport