QUIZ. Dzieci znają odpowiedzi na te pytania, a Ty? 50 proc. to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz!

2021-03-05 5:10
QUIZ. Dzieci znają odpowiedzi na te pytania, a Ty? 5/10 to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz!
Autor: Pixabay.com QUIZ. Dzieci znają odpowiedzi na te pytania, a Ty? 5/10 to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz!

Odpowiedzi na te pytania teoretycznie powinni znać wszyscy. Ba! Powinny znać dzieci. Czy podejmiesz rękawicę i zmierzysz się ze sobą? 50 proc. to absolutne minimum! Pytania są łatwe, ale... nie zawsze oczywiste. Pojawiały się w szkole i właściwie odpowiedzi na nie powinny być dla Ciebie łatwizną. Co Ty na to? Jesteś gotów sprawdzić, czy masz wiedzę większą od dziecka? Sprawdź się w naszym quizie! Koniecznie podeślij znajomym! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Czym jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej dla kilku osób, polegającej na przedstawieniu przez jedną z osób pozostałym zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z pytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE