QUIZ. Rozpoznasz tablice rejestracyjne z Podkarpacia? Skąd przyjechał ten kierowca?

2021-04-23 12:50
QUIZ. Rozpoznasz tablice rejestracyjne z Podkarpacia? Skąd przyjechał ten kierowca?
Autor: Free-Photos / Pixabay.com QUIZ. Rozpoznasz tablice rejestracyjne z Podkarpacia? Skąd przyjechał ten kierowca?

Podkarpackie tablice rejestracyjne. Czy wiesz, z jakiego powiatu na Podkarpaciu przyjechał kierowca, którego mijasz na drodze? Przygotowaliśmy dla was szybki quiz, sprawdzający wiedzę o podkarpackich "blachach". Pytania są łatwe, jednak mogą być nieco podchwytliwe. Sami zobaczcie! Wiecie skąd przyjechał samochód "RKL", skąd "RSR", a skąd "RLA"? Sprawdźcie się w naszym quizie - tam znajdziecie więcej pytań. Powodzenia! Zapraszamy was do wspólnej zabawy.

Czym jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej dla kilku osób, polegającej na przedstawieniu przez jedną z osób pozostałym zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z pytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Zobacz też: QUIZ. Dzieci znają odpowiedzi na te pytania, a Ty? 50 proc. to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE