Rafał Kalisz oficjalnie nowym prezesem Stali Rzeszów. Zapowiada duże zmiany

2018-03-21 11:32

Piłkarze trafili pod skrzydła młodego biznesmena, który od lat zaangażowany jest w sponsoringi różnych dyscyplin sportu.   

Rafał Kalisz oficjalnie nowym prezesem Stali Rzeszów. Zapowiada duże zmiany

i

Autor: Archiwum serwisu Rafał Kalisz oficjalnie nowym prezesem Stali Rzeszów. Zapowiada duże zmiany

To już oficjalne. Stal Rzeszów ma nowego trenera. Wiesława Puterlę zastąpił Rafał Kalisz, młody biznesmen, wiceprezes firm FIBRAIN, D.A.GLASS, ZEMEW, inwestor i przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem oraz ogromnymi sukcesami w sektorze telekomunikacji światłowodowej, nowoczesnych technologii, a także światowych innowacji. Kalisz sponsorował już między innymi siatkówkę, boks i surfing. 

Nowy prezes zapowiada zmiany:

- Klub czeka prawdziwa rewolucja na wielu szczeblach, nie tylko organizacyjnym, ale wizerunkowym, szkoleniowym, finansowym. Na naszych oczach klub będzie modernizowany i doskonalony. A to wszystko, mamy nadzieję, przy wielkim wsparciu naszych wiernych kibiców oraz sponsorów i miasta Rzeszów. Stal Rzeszów to klub z wielkimi tradycjami, mistrzostwami i najwyższy czas przypomnieć wszystkim tę wielką historię. Cel na ten sezon pozostaje niezmienny, nadal walczymy o awans do 2-ligi - powiedział na łamach stalrzeszow.pl.

Umowę podpisano 20 marca. 

Zobacz też: Nożownik ze Stalowej Woli niepoczytalny. Biegli podtrzymują swoją opinię

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki