Ratownicy z Rzeszowa otrzymali kosmetyki

2020-03-26 19:15 BO
KOSMETYKI
Autor: Facebook Ratownicy z kosmetykami

W wytężonym czasie walki z koronawirusme bardzo ważna jest dezynfekcja rąk. Ratownicy Medyczni robią to bez przerwy. Środki na bazie alkoholu faktycznie odkażają, ale też niszczą dłonie. O ręce, które mają nas ratować w razie potrzeby zadbała firma kosmetyczna.

KOSMETYKI
Autor: Facebook

Ratownicy Medyczni w tym trudnym czasie odkażają ręce nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Delikatna skóra dłoni spragniona kremów była zwyczajnie zapomniana. Wiadomo, trzeba odkażać ręce jak najczęściej. Środki dezynfekujące są na bazie alkoholu i niestety niszczą skórę dłoni. O te ręce, które będą nas ratować w potrzebie zadbała firma kosmetyczna, która przekazał swoje produkty dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Ratownicy podziękowali na swoim facebookowym fanpage-  Firma Radosław Piela SYLVECO przekazała kremy do ochrony rąk dla Zespołów Ratownictwa Medycznego.
Dziękujemy bardzo- napisali medycy.

W dobie walki z koronawirusem wiele firm przekazuje swoje produkty, by szpitale i całą słuzba medyczna mogła normalnie funkcjonować.

Co musisz wiedzieć, jeśli obejmie cię kwarantanna?

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Książę Karol zarażony koronawirusem. Co z rodziną królewską? [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.