rodzina w tajlandii

Rodzina pięcioraczków z Horyńca zostanie w Tajlandii na stałe? Mama wyznała prawdę. Od tego wszystko zależy

2024-04-17 7:12

Rodzina pięcioraczków z Horyńca (woj. podkarpackie) pokazuje swoje rajskie życie na wyspie Koh Lanta w Tajlandii. Państwo Clarke wraz z dziećmi zdecydowali się niedawno na wyprowadzkę z Polski, a za swój cel obrali właśnie Tajlandię. Piękna willa z basenem, pyszne jedzenie i tanie zakupy. Czy zostaną tam na stałe? Mama pięcioraczków, pani Dominika zabrała w tej sprawie głos. Okazuje się, że odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Rodzina pięcioraczków z Horyńca zostanie w Tajlandii na stałe?

Rodzina pięcioraczków z Horyńca tuż po Wielkanocy spakowała walizki i wyruszyła w daleką podróż, by dotrzeć do wyspy Koh Lanta w Tajlandii. To właśnie tam państwo Clarke wraz z gromadką swoich dzieci mieszają od pewnego czasu. Piękna willa z basenem, słońce, zabawa ze słoniami, nowe smaki, zakupy - rodzina nie traci czasu i eksploruje nowe miejsca i sposób na życie. Z relacji pani Dominiki, które zamieszcza w mediach społecznościowych widać, że rodzina chociaż czasem mierzy się z takimi trudnościami jak upał, wilgotne powietrze, czy przerwy w dostawach prądu, jest szczęśliwa. Zarówno dzieci, jak i dorośli odkrywają z wielką chęcią nowe aktywności i miejsca na wyspie.

Polecamy:Rodzina pięcioraczków z Horyńca w Tajlandii. Czy dzieci porzuciły szkołę? Pani Dominika zaskoczyła wszystkich

Czy rodzina pięcioraczków zostanie na stałe w Tajlandii? To jedno z pytań, które zapewne zadają sobie niektórzy. Podobne pytanie padło podczas rozmowy z "Dzień Dobry TVN". Pani Dominika podkreślała, że rodzina świetnie czuje się w nowym miejscu.

- Czujemy, że to jest bardzo fajne miejsce dla nas, ale wszystko będzie zależeć od spraw formalnych jak wizy, które trzeba będzie przedłużyć - zaznaczyła.

Co ciekawe, słynna rodzina tak zasmakowała w podróżach, że zapowiedziała kolejne! W planach są podróże do Sri Lanki, Bangkoku czy Bali.

Rodzina pięcioraczków z Horyńca w Tajlandii. Czy dzieci porzuciły szkołę? Pani Dominika zaskoczyła wszystkich

QUIZ. Kryzysowe słodycze z dzieciństwa. Pamiętasz słodkości z PRL?

Pytanie 1 z 10
Czekoladopodobne batony miały kolor:
Quiz. Słodycze w PRL-u
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki