Rzeszów. Makabryczne odkrycie w akademiku! Nie żyje młody student

2022-01-29 9:54
Rzeszów. Makabryczne odkrycie w akademiku! Nie żyje młody student
Autor: Grzegorz Kluczyński Rzeszów. Makabryczne odkrycie w akademiku! Nie żyje młody student

Makabryczne odkrycie w jednym z domów studenckich w Rzeszowie. Odkryto tam zwłoki młodego mężczyzny. To student Politechniki Rzeszowskiej. Jak doszło do jego śmierci? Na miejscu pracowała policja i prokurator. Są już wstępne ustalenia.

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek (28 stycznia) przed południem. Jak donosi portal nowiny24.pl, w domu studenckim przy ul. Akademickiej w Rzeszowie student znalazł zwłoki swojego 23-letniego kolegi. - Na zwłoki studenta leżącego w łóżku natrafił jego kolega - powiedziała lokalnemu portalowi Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Czytaj też: Lublin: Tajemnicza śmierć 22-latka. Dramat w akademiku

Na miejscu zdarzenia pracował także prokurator, a ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wstępne oględziny wykluczyły udział trzecich osób w śmierci młodego mężczyzny. Jak donosi portal rzeszow-news.pl, 23-latek nie był widziany od trzech dni. - Przy jego łóżku ujawniono różnego rodzaju tabletki - przyznała Katarzyna Drupka, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Śmierć policjanta na Jagielońskiej. Mężczyzna postrzelił się pod FSO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE