Sanok. Nie żyje zaginiona 17-latka. Odbyła się sekcja zwłok Katarzyny. Co wiadomo w sprawie tragedii?

2021-04-16 12:50 ap Beata Olejarka
Sanok. Nie żyje zaginiona 17-latka. Odbyła się sekcja zwłok Katarzyny. Co wiadomo w sprawie tragedii?
Autor: Reprodukcja BO/SUPER EXPRESS Sanok. Nie żyje zaginiona 17-latka. Odbyła się sekcja zwłok Katarzyny. Co wiadomo w sprawie tragedii?

Mieszkanka Sanoka, Katarzyna N. nie żyje. Nastolatka zaginęła, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku szukała Katarzyny. Wczoraj policjanci apelowali o pomoc w poszukiwaniach. Niestety, ich finał okazał się tragiczny. jej ciało znaleziono w czwartek, 15 kwietnia 2021. Dziś (piątek, 16 kwietnia) odbyła się sekcja zwłok nastolatki. Co wiadomo w sprawie śmierci 17-letniej Katarzyny N.? O szczegóły zapytaliśmy prokuraturę.

Sanok. Nie żyje żyje zaginiona 17-latka

O śmierci Katarzyny N. informowaliśmy wczoraj (czwartek, 15 kwietnia). Wcześniej policjanci prowadzili poszukiwania 17-latki, niestety zakończyły się one tragicznie. Mieszkanka Sanoka w środę, 14 kwietnia 2021 roku około godziny 19.00 wyszła z domu i już nie wróciła. Szukano nastolatki, policjanci apelowali o pomoc, publikując rysopis dziewczyny. Niestety, poszukiwania zakończyły się dramatycznie. Znaleziono jej ciało. Dziś o godz. 9.00 dobyła się zaplanowana sekcja zwłok.  O szczegóły zapytaliśmy prokuraturę, która jednak udziela szczątkowe informacje w sprawie.

Zobacz też: Sanok. Nie żyje zaginiona, 17-letnia Katarzyna. Poruszające komentarze: "To jest jakiś koszmar.... "

- Wszczęto śledztwo z Art. 151 Kodeksu Karnego. Prokurator po przeprowadzeniu oględzin zasięgnął opinii biegłego morfologa. Żadnych innych informacji nie mogę udzielić. - mówi w rozmowie z "SE" Prokurator Rejonowy z Sanoka Izabela Jurkowska-Hanus.

[Art. 151. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5]Prokuratura nie udziela również informacji dotyczących sekcji zwłok 17-latki, która odbyła się dziś (16 kwietnia 2021) o godz. 9.00, nie komentuje również pytania o ewentualny udział osób trzecich w śmierci nastolatki.

Zobacz też: Paulina wyszła na osiemnastkę i już nie wróciła. Znamy przyczynę śmierci 17-latki z Dąbrówek

Super Raport 16.04 (Goście: Tomasz Siemoniak - PO, prof. Ryszard Piotrowski - konstytucjonalista, UW) Sedno Sprawy: prof. Konrad Rejdak
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE