Wzruszająca historia

Śliczny Gerwazy stracił rodzinę i dom. Zmaga się z poważną chorobą

2023-12-10 13:33

Przepiękny Gerwazy to uroczy piesek z Ukrainy, który stracił swoją rodzinę i dom. Trafił do Centrum Adopcyjnego Fundacji Ada w Przemyślu, gdzie został zbadany i zaopiekowano się nim. Weterynarze szukają dla niego nowego domu w Polsce. Niestety, uroczy czworonóg zmaga się z poważną chorobą i może trafić tylko do odpowiedzialnych ludzi.

Gerwazy jest jednym z wielu piasków, które ostatnio trafiły do Przemyśla z Ukrainy. Przepiękny i uroczy psiak szuka domu w Polsce, jednak musi trafić do ludzi odpowiedzialnych. Ten brązowy kudłacz zmaga się z poważną choroba neurologiczną. - Gerwazy poleca się do adopcji. Piesek cierpi na padaczkę i szuka odpowiedzialnego, świadomego domu, który będzie dla niego wsparciem. Za wschodnią granicą ludzie tracą domy, a Zwierzęta swoje miejsce na ziemi. Skazane są na „utylizację” jeśli nie znajdą wcześniej domu - informuje Lecznica Ada Centrum Adopcyjne.

Aby adoptować Gerwazego należy skontaktować się z Centrum Adopcyjnym. W mediach społecznościowych są udostępnione ankiety adopcyjne, Każda jest wnikliwie analizowana i piesek trafi do osób, które będą umiały się nim zająć i pokochają go takim, jakim jest.  

Ceny na Jarmarku świątecznym w Rzeszowie