Sylwester w Rzeszowie! Kto zagra na powitanie 2020 roku? [PROGRAM]

2019-12-30 10:56 GE
Jak powitamy 2020 rok?
Autor: geralt/cc0/pixabay Jak powitamy 2020 rok?

Odliczamy godziny do rozpoczęcia nowego, 2020 roku. W tym roku na sylwestrowym koncercie na rzeszowskim Rynku zagrają wielkie gwiazdy polskiej estrady. Czyj występ uświetni ostatni wieczór 2019 roku? Sprawdźcie!

Do końca roku zostało niewiele ponad 24 godziny. Nowy Rok witać będziemy na domówkach i balach, a miłośnicy imprez plenerowych zdecydowanie powinni wybrać się na sylwestra na rzeszowski Rynek. W tym roku zabawę rozkręcać będą wspaniałe gwiazdy.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.30. Jako pierwszy na scenie wystąpi Mesajah ze swoimi największymi przebojami. Usłyszymy m.in. „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”.

Na sylwestrowej scenie w Rzeszowie pojawi się również Adamo RUDNIK, autor hitu "Zawsze do celu", który z pewnością usłyszmy w czasie koncertu. Młody artysta zagra również piosenki, które znajdą się na jego nowej płycie.

Gwiazdą wieczoru, na którą czekają rzeszowianie, będzie zespół Lady Pank. Jeśli chcecie przywitać nowy rok w rytmie: „Mniej niż zero”,„Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz". koniecznie zajrzyjcie na Rynek.

Rzeszów Nowy Rok powita specjalnym pokazem laserów. Start imprezy 31 grudnia o godz. 20.30.

Polecany artykuł: