SYLWESTER z gwiazdami na rzeszowskim Rynku! Nowy Rok przywitamy z Lady Pank [ZDJĘCIA]

2019-11-26 14:30 BL
Zespół Lady Pank zagra podczas Sylwestra w Rzeszowie
Autor: fot. WBF Zespół Lady Pank zagra podczas Sylwestra w Rzeszowie

Do wielkiej sylwestrowej zabawy pozostał niewiele ponad miesiąc. Kto rozgrzeje publiczność na rzeszowskim Rynku u progu nowego 2020 roku?

Wielka impreza na rzeszowskim rynku rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:30. Wszyscy zgromadzeni tam mieszkańcy, a także przyjezdni i goście będą mieli okazję do szampańskiej zabawy w rytm energicznej muzyki. Kto w tym roku dotrzyma rzeszowianom towarzystwa aż do końcowego odliczania przed Nowym Rokiem... i jeszcze dłużej?

Wyjątkowy koncert, który jest tylko raz do roku otworzy tym razem Mesajah, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych współczesnych polskich muzyków reggae. Manuel Rengifo Diaz, bo tak właśnie nazywa się 34-letni polski wokalista z peruwiańskimi korzeniami, jest znany z klimatycznych koncertów, podczas których wprowadza swoją twórczość w gatunku muzyki reggae na artystyczne wyżyny, a wśród swojej publiczności - zaszczepia pozytywną energię. Szerokiej publiczności znane są jego utwory jak choćby "Lepsza połowa", "Każdego dnia", czy "Szukając szczęścia", którą nagrał wraz z Kamilem Bednarkiem.

Drugą gwiazdą Sylwestra na Rynku w Rzeszowie będzie Adamo Rudnik, czyli jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Wcześniej znany jako wokalista "Najlepszego Przekazu…!", był jednym z współautorów sukcesu singla "Zawsze do celu", który nagrał wraz z kolegami i dzięki któremu zdobył Złoty Krążek. W Operze Leśnej w Sopocie podczas Polsat Super HIT Festival w koncercie "Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM" Adamo Rudnik otrzymał nagrodę specjalną. Jego wielki hit docenił m.in. mistrz świata w skokach narciarskich w Seefeld, Dawid Kubacki, który właśnie do rytmu tej piosenki chciał oddawać swoje skoki podczas Pucharu Świata w Zakopanem.

Wielką kulminacją koncertu będzie występ legendy polskiego rocka, czyli zespołu Lady Pank. Grający od 38 lat "dinozaury polskiego rocka" wciąż są w rewelacyjnej formie, o czym przekonamy się z pewnością także i tym razem. Energiczna gitarowa gra przeplatana z klasycznymi rockowymi balladami z pewnością każdemu dostarczą animuszu, ale i wzruszeń przed Nowym Rokiem. Ponadto słowa hitów Lady Pank każdy z nas zna doskonale. Piosenki takie jak "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Tańcz głupia, tańcz", czy "Zawsze tam gdzie ty" zapisały się w historii polskiej muzyki rockowej i wciąż mają szerokie grono fanów.

Warto podkreślić, że wszyscy artyści, którzy pojawią się na scenie na rzeszowskim rynku zagrają w stu procentach na żywo. Tuż przed północą, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc złoży mieszkańcom i gościom noworoczne życzenia. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów.