SYLWESTER z gwiazdami na rzeszowskim Rynku! Nowy Rok przywitamy z Lady Pank [ZDJĘCIA]

2019-11-26 14:30
Zespół Lady Pank zagra podczas Sylwestra w Rzeszowie
Autor: fot. WBF Zespół Lady Pank zagra podczas Sylwestra w Rzeszowie

Do wielkiej sylwestrowej zabawy pozostał niewiele ponad miesiąc. Kto rozgrzeje publiczność na rzeszowskim Rynku u progu nowego 2020 roku?

Wielka impreza na rzeszowskim rynku rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:30. Wszyscy zgromadzeni tam mieszkańcy, a także przyjezdni i goście będą mieli okazję do szampańskiej zabawy w rytm energicznej muzyki. Kto w tym roku dotrzyma rzeszowianom towarzystwa aż do końcowego odliczania przed Nowym Rokiem... i jeszcze dłużej?

Wyjątkowy koncert, który jest tylko raz do roku otworzy tym razem Mesajah, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych współczesnych polskich muzyków reggae. Manuel Rengifo Diaz, bo tak właśnie nazywa się 34-letni polski wokalista z peruwiańskimi korzeniami, jest znany z klimatycznych koncertów, podczas których wprowadza swoją twórczość w gatunku muzyki reggae na artystyczne wyżyny, a wśród swojej publiczności - zaszczepia pozytywną energię. Szerokiej publiczności znane są jego utwory jak choćby "Lepsza połowa", "Każdego dnia", czy "Szukając szczęścia", którą nagrał wraz z Kamilem Bednarkiem.

Drugą gwiazdą Sylwestra na Rynku w Rzeszowie będzie Adamo Rudnik, czyli jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Wcześniej znany jako wokalista "Najlepszego Przekazu…!", był jednym z współautorów sukcesu singla "Zawsze do celu", który nagrał wraz z kolegami i dzięki któremu zdobył Złoty Krążek. W Operze Leśnej w Sopocie podczas Polsat Super HIT Festival w koncercie "Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM" Adamo Rudnik otrzymał nagrodę specjalną. Jego wielki hit docenił m.in. mistrz świata w skokach narciarskich w Seefeld, Dawid Kubacki, który właśnie do rytmu tej piosenki chciał oddawać swoje skoki podczas Pucharu Świata w Zakopanem.

Wielką kulminacją koncertu będzie występ legendy polskiego rocka, czyli zespołu Lady Pank. Grający od 38 lat "dinozaury polskiego rocka" wciąż są w rewelacyjnej formie, o czym przekonamy się z pewnością także i tym razem. Energiczna gitarowa gra przeplatana z klasycznymi rockowymi balladami z pewnością każdemu dostarczą animuszu, ale i wzruszeń przed Nowym Rokiem. Ponadto słowa hitów Lady Pank każdy z nas zna doskonale. Piosenki takie jak "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Tańcz głupia, tańcz", czy "Zawsze tam gdzie ty" zapisały się w historii polskiej muzyki rockowej i wciąż mają szerokie grono fanów.

Warto podkreślić, że wszyscy artyści, którzy pojawią się na scenie na rzeszowskim rynku zagrają w stu procentach na żywo. Tuż przed północą, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc złoży mieszkańcom i gościom noworoczne życzenia. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE