Szukasz samochodu używanego i zależy Ci na pewnym sprzedawcy? Nie szukaj dłużej!

2019-11-09 10:00 Artykuł sponsorowany
Autorud
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

W sobotę 16 listopada w salonie Volkswagena, należącym do Grupy Autorud Rzeszów, padną charakterystyczne słowa: "Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci… Sprzedane!".

Autorud
Autor: mat. prasowe

Aukcja Samochodów Używanych to odpowiedź firmy Autorud Rzeszów na rosnące z każdym dniem zapotrzebowanie klientów na samochody używane.

W specjalnej ofercie cenowej dostępnej tylko podczas aukcji, znajduje się ponad 40 samochodów używanych wielu znanych marek, w różnym wieku oraz z różnym stanem licznika. Dodatkowo wylicytować będzie można koła, opony, a także sporo akcesoriów samochodowych i lifestylowych.

Już od wtoku 12 listopada auta wystawione na licytację, będą dostępne na placu samochodów używanych przy ulicy Lubelskiej 50E, co umożliwi klientom ich wcześniejsze przetestowanie, sprawdzenie oraz przygotowania się do licytacji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy przyjść do salonu VW Autorud Rzeszów 16 listopada o godzinie 12.00, odebrać tabliczkę z numerkiem licytacyjnym i zawalczyć o swój nowy samochód.

Lista dostępnych przedmiotów do licytacji dostępna jest na stronie www.autorud.rzeszow.pl/aukcja… ale to nie wszystko!

W niedzielę 17 listopada Autorud Rzeszów, organizuje Dni Otwarte Volkswagena i zaprasza w godzinach 8:00-12:00 na darmowe wyceny samochodów, które potwierdzone zostaną certyfikatem.

Sprawdź ile wart jest Twój samochód i wymień go na nowy! Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Artykuł sponsorowany