Tragedia w Krośnie. Nowa hala nagle zaczęła się ROZPADAĆ! Nie żyje mężczyzna

2021-03-05 18:17 eib
Koszmar w nowej hali w Krośnie. Strop zabił mężczyznę
Autor: Pixabay Koszmar w nowej hali w Krośnie. Strop zabił mężczyznę

Tragedia w Krośnie. W nowo budowanej hali przy ulicy Pużaka około godziny 16:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas wylewania betonu zawalił się strop. W gruzowisku uwięziony został mężczyzna, który był pracownikiem budowy. Niestety mężczyzna zmarł - informuje Eska Rzeszów.

Tragedia w Krośnie. Na placu budowy, w nowo powstającej hali przy ulicy Pużaka około godziny 16:00 doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak informuje Eska Rzeszów podczas wylewania betonu zawalił się strop. W gruzowisku uwięziony został jeden z pracowników budowy. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego dotarli do poszkodowanego. Mężczyzna był nieprzytomny. Lekarz z ZRM stwierdził jego zgon.

- W Krośnie na ul. Pużaka doszło do zawalenia się świeżo wylewanego stropu przy jednej z nowo wybudowanej hali. Niestety w wyniku zdarzenia zginał jeden z pracowników. Mężczyzna został przygnieciony zawaloną konstrukcją i świeżo wylanym betonem - powiedział w rozmowie z Eska Rzeszów Dariusz Gruszka, rzecznik straży pożarnej w Krośnie.

Na miejscu tragedii pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Zobacz koniecznie: Koszmar Radka i Rafała może się skończyć? Po naszej publikacji JEST NADZIEJA! Trwa wielka zbiórka pieniędzy

Tragedia w Dziwnowie. Samochód w rzece. Nie żyją cztery osoby, w tym dwoje dzieci
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE