Dramat nad wodą. W Przychojcu utonął mężczyzna

i

Autor: podkarpacka policja Dramat nad wodą. W Przychojcu utonął mężczyzna

Dramat nad wodą. W Przychojcu utonął mężczyzna

2022-06-30 15:00

Do dramatu doszło dziś (czwartek, 30.06.2022) w w Przychojcu. Mieszkaniec gminy Leżajsk wszedł do wody i już nie wypłynął. Jego ciało wydobyli z wody strażacy. Szczegóły poniżej.

Dramat nad wodą. W Przychojcu utonął mężczyzna

60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu. Do tragedii doszło w czwartek, 30 czerwca. Strażacy wyciągnęli mężczyznę z wody, jednak pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Zobacz też: Tragedia na zalewie Podwolina w Nisku. Z wody wyciągnięto ciało 33-latka

- Dzisiaj, przed godz. 13, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Przychojcu, nad zbiornikiem wodnym, po byłym żwirowisku, mężczyzna wszedł do wody i już nie wypłynął. Na miejsce zostały natychmiast skierowane służby. Po około 30 minutach, strażacy wyciągnęli mężczyznę na brzeg. Pomimo podjętej reanimacji życia 60-latka nie udało się uratować - informuje podkarpacka policja.

To już drugie utonięcie tego lata w powiecie leżajskim. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

- Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą - apelują policjanci.

Zobacz też: Sędziszów Małopolski. Dramatyczna śmierć na torach. Nie żyje kobieta

Express Biedrzyckiej 30.06 (Szymon Hołownia, gen. Mieczysław Bieniek, Adam Balcer) Sedno Sprawy: Paweł Szefernaker
Sonda
Sądzisz, że woda to zdradliwy żywioł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE