Dramat

Tragiczny wypadek motocyklisty podczas wyprzedzania. Zmarł na miejscu

2023-09-05 19:14

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Domaradz. 36-letniego motocyklisty pomimo podjętej reanimacji nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Szczegóły poniżej na se.pl.

Dramat rozegrał się w sobotę (2 września 2023) przed godziną 20.00 w miejscowości Domaradz na drodze krajowej nr 19 (województwo podkarpackie). Na miejsce wypadku wezwano służby. Policjanci przekazali w komunikacie szczegóły dotyczące tego strasznego zdarzenia. 

- Przybyły na miejsce patrol wstępnie ustalił, że 36-letni kierujący motocyklem harley dawidson podczas wyprzedzania najechał na azyl drogowy oddzielający przejście dla pieszych. W wyniku tego mieszkaniec powiatu leżajskiego stracił panowanie nad jednośladem i upadł. Odniesione obrażenia okazały się niestety śmiertelne - przekazuje brzozowska policja.

Na podstawie zgromadzonego materiał oraz zabezpieczonych śladów policjanci z brzozowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzozowie będą wyjaśniać dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Widziałam jak sąsiedzi runęli z balkonem